LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový průvodce Jižní Moravy
Nové knihy na Lezci
Kletterführer Elbtal

Závody
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Sambar Kids Cup (19.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13184
2.Konečný 12906
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11653
2.Jungling 11050
3.Novák 10875
Hory:
1.Skopec 7242
2.Zaoral 6973
3.Ondrášek 6891

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4742 lezců
780367 cest
Nové přelezy:
Magnolia 9+
Dance With 7b+
Magnetus 7c
Firefighte 9/9+
Polib Si Z 7C+/8A
Run Out 7c+
Ray Man 8a+
Chandra Fu 7c
Piani Molt 7c
Meninblak 8a

Stěny
ZŠ Jihlava - Jihlava
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Praha 5
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Skopec Václav (VS)9+ AF, 7b OS, 9 AF, 8+ OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7 OS7242
2.Zaoral Filip (zaoralf)7b OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS6973
3.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS, 6+ OS6891
4.Hlaváč Michal (stromolezec)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS6070
5.Švihálek Jiří (svihalek)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 6 OS5120
6.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 7+/8- RP, 7- OS5049
6.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 7+/8- RP, 7- OS5049
8.Válka Vojtěch (Vojtik)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS4920
9.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 6 OS, 5+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS4800
10.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4751
11.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 8 flash4500
12.Domanský Jiří (dom)8-/8 OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, IV OS4304
13.Novák Honzál (hans1996)7a+ OS, 7a OS, 6b+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 4 RP, 3+ flash3454
14.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
15.Bernard Michal (berny)8 AF, 7 OS, 7+ RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ RP3207
16.Nešťák Matěj (Maaty)7- OS, 6a+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS2929
17.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 2 OS2868
18.Klimešová Alena (AK)7+/8- OS, 8-/8 AF, 7- OS, 7- OS, 5 OS, 6 RC2857
19.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS2854
20.Háček Jan (hacekj)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ AF, 4- OS, 4c -2773
21.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2722
22.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+/10- PP, 9+ PP, 8 flash2703
23.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
24.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
25.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3+ OS, 6a RC2592
26.Nehasil Michal (tenis)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7- OS2588
27.rorschach (rorschach)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 5 -2544
28.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
29.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
30.jansa petr (jansen)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6+ AF, 5 OS2401
31.Kočvara Petr ("Pítr")7+ OS, 6b+ AF, 6a OS, 6b RP2248
32.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 7+ AF, 6+ OS, 7- RP2198
33.Lazar Petr (Petricek)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS2188
34.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, III OS2182
35.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
36.Horský Vojtěch (horskyv)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4b OS, 4- OS, 3+ OS1914
37.Trkal Fanda (kaaak)8- AF, 7-/7 AF, 5+ OS, 5- OS, 3 OS, 7+ -1909
38.Píchal Miroslav (Hvězdář)8 OS, 7-/7 OS, 6+ OS1891
39.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
40.Daněk Radek (R.Daněk)5c OS, 6 OS, 5b OS, 5a OS, 6- AF1782
41.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS1766
42.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6a+ OS, 6+ OS1758
43.Novotný Pavel (Bobr6)8- AF, 7-/7 OS, 5+ OS, 3 OS1740
44.Mareček Jan (JendaZBrna)7- OS, 7- OS, 7- OS1716
45.Neuwirth Petr (Inža)6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF1660
46.Hodeček Mirek (drtiMIR)7 RP, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 RP1644
47.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 6a+ OS, 5+ OS, 6b RC1591
48.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
48.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
48.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 6+ OS, 5a OS1516
51.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
52.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS, 6+ OS1438
53.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS, 5- OS1391
54.Šajgal Štefan (Stewo)8 RP, 8-/8 AF1383
55.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
55.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
57.Májsky Michal (Majcolo)6b OS, 6 OS, 5- OS1341
58.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
59.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
60.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
61.Malásek Petí (peti18)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5 RP, 3 OS1303
62.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
63.Urubčík Roman (Urukus)6b OS, 5+ OS, 5 OS1291
64.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
65.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
66.Harašta Tomáš (HARY)7 OS, 7 OS1244
67.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
68.Nešvera Jakub (Kuba86)6c OS, 6+ OS1194
69.Polák Marek (marena)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
70.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
71.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 6- OS, 6- OS, 7 -1166
72.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
73.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
74.Ryba Tomas (t.ryba)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
75.Procházková Barča (barcza)9- AF, 6 AF1138
76.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
77.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
78.Němý Miloš (milo)8b PP1100
79.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
80.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
81.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
82.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
82.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
82.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+ OS1044
82.Groš Ján (Grošák)7- OS, 6+ OS1044
86.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
86.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
88.Novotný Matěj (snilard)5+ OS, 5a OS, 5 OS991
89.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
89.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
89.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
89.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
93.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
94.Burian Michal (MichalB)6a OS, 5c OS944
95.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
96.Fiala Adam (fialka)9 RP910
97.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
97.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
99.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
100.k. jakub (1785)9 AF894
100.Růžičková Petra (P.)9 AF894
100.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
100.Koza Olda (ziege)6+ OS, 6 OS894
104.Vacek Ondra (vaca34)5a OS, 5- OS, 4+ OS891
105.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
106.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ flash875
107.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
107.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
107.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
107.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
107.Kulheim David (davu)7a+ OS872
107.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
113.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
113.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
115.Pavlu Petr (speed)7b flash853
116.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
116.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
116.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
116.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
120.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
120.Šefl juráš (juras)7a OS822
120.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
120.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
120.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
120.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
126.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
127.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
128.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
129.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
130.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
131.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
131.Šimek Martin (orbit)8+/9- AF794
131.Bayer Honza (bayer.honza)5c OS, 5b OS794
131.nespoutaný django (django)7b AF794
135.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP, 5 OS782
136.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
136.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
136.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
136.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
136.gospoš martin (gospa)8- OS772
136.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
136.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
136.Čepička Martin (cepec)8- OS772
136.Abt Lukáš (asu)8- OS772
145.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
145.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
145.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
145.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
149.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
149.Najman Karel (najmankm)5 OS, 4 OS, 4 OS766
151.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
152.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
153.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
154.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
155.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
155.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
155.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
155.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
155.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
155.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
155.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
155.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
155.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
155.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
165.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
165.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
165.Obst Petr (Ptí)6c OS722
165.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
165.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
165.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
165.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
165.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
165.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
165.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
165.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
176.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
177.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
178.Čiviš michal (cbl)7a RP710
178.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
180.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
181.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
182.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
183.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
183.Janata Marek (marek.j)8 AF694
183.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
183.Hladík David (david94)8 AF694
183.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
183.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
183.Pokorný Petr (foton)8 AF694
183.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
183.Straka Jan (Stračena)8 AF694
192.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
192.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
192.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
192.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
192.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
192.Holub Marek (Maara)7+ OS672
192.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
192.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
192.M Ondra (Bat)6b+ OS672
192.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
192.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
192.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
192.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
205.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 2 solo, 2 solo670
206.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
206.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
206.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS669
206.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS, 5- OS669
206.Kubeček Jeňa (tatka)5+ OS, 5 OS, 6- -, 5 -669
211.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
212.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
213.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
213.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
213.Elster Petr (Peťř)8- AF644
213.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
213.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
213.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
213.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
213.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 4b OS, IV -644
213.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
222.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
223.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
223.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
223.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
223.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
223.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
223.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
223.john martin (johnny)7 OS622
223.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
223.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
223.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
223.Šálek Jan (čaj)7 OS622
223.Liškutin David (Liškut)7 OS622
223.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
223.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
223.Macek Ondřej (om)6b OS622
223.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
223.motl dalibor (moták)6b OS622
223.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
223.Šauer Max (max)7 OS622
223.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
223.Chudoba David (hammen)6b OS622
223.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
223.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
223.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
223.Pail Leoš (enzo)6b OS622
223.Kral Mirek (laurot)6b OS622
223.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
223.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
223.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
223.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
223.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
223.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
223.Bílý Michael (Doom312)6b OS622
223.Brich Milan (mibr)6b OS622
223.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
223.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
223.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
223.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
223.Ruso Filip (FreezBoy)6b OS622
262.Spálenka Miloš (Smáža)6- OS, 6 RK621
263.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
263.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
265.Zámečník Pavel (Pájos)4 OS, 4b OS, 4+ RP604
266.Hron Adam (hadam)6c AF594
266.mareš mates (mates m.)6c AF594
266.Podmela Karel (Kara)6c AF594
266.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
270.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
270.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
270.Mašek Petr (máša)7- OS572
270.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
270.H. Marek (trenér)7- OS572
270.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
270.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
270.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
270.Čech Peter (peco)6a+ OS572
270.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
270.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
270.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
270.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
270.Charognard a tete blanche (Sup)7- OS572
270.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
270.K S (Merlin)7- OS572
270.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
270.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
270.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
270.A P (Andy)6a+ OS572
270.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
270.Exner Radek (exak)6a+ OS572
270.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
270.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
270.Mika Pavel (butcher)6a+ OS572
270.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
270.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
270.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
270.Kubeček Václav (1603)7- OS572
270.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
270.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
270.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
270.henych ondra (andy90)7- OS572
270.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
270.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
270.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
306.Drobek Jan (drobo)5- OS, 4+ OS569
307.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
308.Bulko Martin (matonni)4+ flash, 4- OS, 4- OS547
309.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
309.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
309.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
309.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
309.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
309.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
315.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
315.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
315.Holub Petr (hop)6a OS522
315.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
315.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
315.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
315.Vít Honza (Honzís)6a OS522
315.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
315.Strnad Michal (raster)6a OS522
315.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
315.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
315.Vávra (Ramir)6a OS522
315.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
315.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
315.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
315.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
315.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
315.Pražák David (dejvi)6a OS522
315.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
315.Maňourová Anna (annis)6a OS522
315.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
315.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
337.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
337.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
339.K Jakub (jakubklos)5b OS, II OS514
340.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
340.Holec Standa (Standa)6b RP510
342.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
342.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
344.Holeček Michal (mikina)7- flash503
345.křížek petr (crosby)7 PP500
346.Kasa Jan (kasa)6b AF494
346.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
346.X. Tomáš (filosof)6b AF494
346.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
346.Podušková Barča (Baru96)7 AF494
346.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS, 4 OS494
352.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
353.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
354.S. Petr (pesm)5c+ OS472
354.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
354.gerčák michal (gero)6+ OS472
354.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
354.Černička Martin (dedo)6+ OS472
354.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
354.Rak Kuba (krab)6+ OS472
354.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
354.Farský Aleš (farda)6+ OS472
354.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
354. (brecka6)5c+ OS472
354.jester v (v.jester)6+ OS472
354.Švec Michal (Michal)6+ OS472
354.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
354.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
354.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
354.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
354.mdz mdz (mdzmuran)6+ OS472
354.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
354.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
354.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
354.Surda (Paluch)6+ OS472
354.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
354.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
354.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
354.Pintar David (badboy)6+ OS472
354.Er David (David Eret)6+ OS472
354.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
354.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
354.belas jan (belina)6+ OS472
354.H A (A-d-a-m)6+ OS472
354.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
354.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
354.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
354.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
354.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
354.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
354.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
354.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
354.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
354.Melich Marián (majoo)6+ OS472
354.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
354.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
354.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
354.Černý Adam (blacks)6+ OS472
354.Vejvoda Ludvík (Budík01)6+ OS472
354.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
354.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS472
402.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
403.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo, 4+ RP464
404.Ch. Juro (François)7- RP460
404.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
404.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
404.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
404.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
404.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
410.Ludvik O (ludes)6b RK449
410. Tatuš (Tatuss)6b RK449
410.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
413.Horský Baron (M@ra)3 OS, 1 OS, 1 OS, 2 RP446
414.S R (Rschneider)6a+ AF444
414.rigelsky martin (rigi)7- AF444
414.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
414.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
418.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
419.C Jirka (jiricz)6 OS422
419.Jandík Petr (skritek)5c OS422
419.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
419.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
419.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
419.H. Roman (ropman)6 OS422
419.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
419.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
419.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
419.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
419.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
419.Novotný Petr (petasn)6 OS422
419.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
419.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
419.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
419.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
419.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
419.orac maros (maclimber)6 OS422
419.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
419.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
419.Berry Loukast (loukast)6 OS422
419.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
419.lajos lajos (lajos)6 OS422
419.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
419.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
419.Janek Ondrej (janes)6 OS422
419.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
419.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
419.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
419.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
419.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
419.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
419.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
419.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
419.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
419.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
419.Herodes Martin (herodes)6 OS422
419.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
419.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
419.Čapek Filip (Filip)6 OS422
419.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
419.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
419.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
419.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
419.Polák Robert (r0bin)5c OS422
419.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
419.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
419.Skřivan Filip (observer)5c OS422
419.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
419.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
419.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
419.Čuma Honza (Mek)5c OS422
419.Kubalová Jana (JanKub)6 OS422
419.Šanca Marek (maaara)6 OS422
419.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
419.Došla Jan (Došlík)6 OS422
419.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
419.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
419.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
419.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
419.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
419.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
419.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
419.B Honza (oual)6 OS422
419.T J (jt)5c OS422
419.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
419.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
419.čáp Lukáš (čápik)6 OS422
419.M O (mothy)6 OS422
419.Fliegl Ondřej (fondra)5c OS422
489.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
489.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
489.Očko Jan (messedup)6a RP410
492.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
493.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
494.Ježek Tom (Jezza)7- RK399
495.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
495.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
497.Ondruška Jan (arny)4 OS, 4+ RP382
498.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
499.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
499.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
499.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
499.L Jano (flying)5b OS372
499.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
499.Malá Níla (Neluše)5b OS372
499.zemap dia (diazemap)5b OS372
499.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
499.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
499.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
499.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
499.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
499.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
499.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
499.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
499.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
499.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
499.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
499.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
499.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
499.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
499.Heinitz Bernard (Berny91)5b OS372
521.Kolářský Petr (PetrK)IV OS, 2 OS364
522.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
522.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
524.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
525.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
525.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
525.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
525.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
529.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
530.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
530.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
530.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
530.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
530.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
530.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
530.P V (hidden)5+ OS347
530.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
530.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
530.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
530.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
530.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
530.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
530.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
530.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
530.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
530.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
530.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
530.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
530.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
530.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
530.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
530.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
530.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
530.Petrůj Jaroslav (Kopei)5+ OS347
530.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
530.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
530.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
530.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
530.Kolomazník Vít (Rezo)5+ OS347
530.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
530.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
530.Marcinek Daniel (marcajs)5+ OS347
563.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
563.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
563.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
563.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
563.Kopačková Lucie (lusile)6+ AF344
568.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
568.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
570.Smatana Martin (vircor)5 OS322
570.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
570.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
570.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
570.Havel David (dhavel)5a OS322
570.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
570.... Peta (prr)5a OS322
570.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
570.Sokol Filip (sóča)5 OS322
570.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
570.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
570.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
570.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
570.Bednár Filip (béďo)5 OS322
570.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
570.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
570.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
570.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
570.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
570.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
570.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
570.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
570.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
570.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
570.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
570.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
570.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
570.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
570.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
570.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
570.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
570.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
570.Daněk Petr (arsike)5 OS322
570.kraťas petr (krta)5a OS322
570.T Vojta (mag)5 OS322
570.Boček (bocin)5 OS322
570.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
570.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS322
570.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
570.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
570.Štefan Honza (stefic)5 OS322
570.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
570.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
570.Vyhlídal Martin (Marťas26)5 OS322
570.D Lenka (Tuleňule)5a OS322
615.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
615.Štěpánek Michal (BuckTheBug)3+ OS, 3+ OS314
615.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
618.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
619.Noname Radek (radek)5c RP310
619.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
619.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
619.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
619.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
619.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
625.Procházka Jan (easy)5C solo304
625.kimi (kimi)5C solo304
625.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
625.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
625.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
630.Vondruška Marek (marekk21)5c PP300
631.L J (georgeino)5- OS297
631.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
631.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
631.R. Venda (:-))5- OS297
631.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
631.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
631.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
631.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
631.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
631. (Žebřík)5- OS297
631.Snopko David (Kojak)5- OS297
631.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
631.Plhák Marek (marda)5- OS297
631.(šamony)5- OS297
631.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
631.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
631.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
631.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
631.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
631.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
631.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
631.Češpivo Jan (beer)5- OS297
631.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
631.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
655.Petula Libor (Libi)6 AF294
655.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
655.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
655.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
655.M P (Uzlar)6 AF294
655.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
655.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
655.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
655.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
655.Kožíšek Matěj (MaKo)6 AF294
665.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
666.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
666.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
666.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
666.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
666.macek kuba (8410045325)V OS272
666.Briza Michal (mick)V OS272
666.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
666.Krysta Michal (mishan)V OS272
666.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
666.Hranička Jan (janek)4c OS272
666.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
666.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
666.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
666.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
666.Belas Martin (mbe)4+ OS272
666.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
666.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
666.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
666.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
666.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
666.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
666.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
666.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
666.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
666.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
666.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
666.Straka Ondřej (str.o)V OS272
666.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
666.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
666.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
666.Petrouš František (Freson)4+ OS272
697.Da climber Tom (glin)6- RP264
698.Hampejs David (Dejv)6- RP260
698.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
700.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
700.Bartak Karel (karelb)5a flash253
700.hanak pavel (hanny)5a flash253
700.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
704.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
705.Příjmení Jméno (ajislav)6- AF, 7 RC244
706.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
706.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
708.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
709.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
709.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
709.Požár Michal (mifo)5- flash228
709.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
713.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
713.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
713.Havliš (JardaH)4 OS222
713.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
713.rupert marian (elmar)IV OS222
713.Růta Honza (RutaH)IV OS222
713.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
713.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
713.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
713.Masinsky Petr (masha)4 OS222
713.Dostal Radek (dasty)4 OS222
713.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
713.Šedý Martin (seda)4 OS222
713.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
713.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
713.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
713.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
713.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
713.Vaněček Michael (Michael)4 OS222
713. (K0Lc0)4 OS222
713.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
713.Vaněčková Běla (Běla)4 OS222
713.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
713.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
713.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
713.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
713.M. Vlada (Ladinek)4b OS222
740.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
740.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
742.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
742.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
744.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
744.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
744.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
744.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
744.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
744.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
744.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
751.Dobias Filip (pip)5 PP200
752.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
752.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
752.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
755.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
756.Čermák Martin (Čermy)1 OS, 3 solo, 2 solo190
757.Jursa Petr (berťa)4- OS172
757.Cap David (becquerel)4a OS172
757.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
757.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
757.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
757.Glivický Petr (glivi)4- OS172
757.Gygal Radek (gyga)4- OS172
757.Mašková Eva (Evík)4- OS172
757.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
757.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
757.Baryl Jan (Honz)4- OS172
757.Holas David (David Holas)4- OS172
769.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
770.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
770.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
770.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
770.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
770.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
770.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
770.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
770.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
770.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
770.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
770.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
770.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
770.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
770.Soldán Martin (marsol)3+ OS157
784.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
785.Mayer Standa (stanely)4 flash153
786.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
786.Olson (Olson.vs)3 OS152
786.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
786.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
786.Preisler Eda (Exus)3 OS152
786.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
786.Tesárek Jan (tesil)3 OS152
786.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
786.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
786.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
786.Mikloš Martin (basama)3 OS152
786. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
786.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
786.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
786.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
786.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
786.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
786.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
786.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
786.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
786.Brzobohatý Tomáš (Rygar)3 OS152
786.Samková Růža (Růža)3 OS152
786.Száraz Erik (eppro)3 OS152
786.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
810.Jedlička Marek (tulak)III OS147
810.Janků Tomáš (zip)3- OS147
812.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
812.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
812.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
812.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
812.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
812.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
812.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
812.Durník Ivo (ivod)2 OS142
820.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
820. (Kim Jong Un)I OS132
822.Plšek Martin (Plch)4 RP110
822.Klega Honza (Hanz)4 RP110
822.Novotný Vašek (letec)4 RP110
825.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
825.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
827.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
828.Kovář Martin (MaM)2 flash73
829.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
830.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
831.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
832.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
832.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
832.Girg Petr (girgp)3 RP40
832.šléza J (sleza)3 RP40
836.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
837.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
838.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
838.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
838.Švecová Kača (svecova)3 solo34
838.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
838.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
838.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
838.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
845.D David (DavidD)2 RP30
846.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
847.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
847.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
849.Burian Jarda (buracek)III AF19
850.Chudoba David (Bída)1 AF4
851.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
851.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
851.Dub Petr (petrdub)6+ -0
851.Konečný David (orlík)4+ -0
851.Hekela Josef (josefek)6 -0
851.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
851.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
851.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
851.Malina Michal (Malča)1 -0
851.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
851.Brabec Michael (sluniq)5- -0
851.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
851.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
851.Olša Petr (rafan)6+ -0
851.cho ri (Piškot)6c+ OS0
851.lienerth radek (zoban)6b+ -0
851.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
851.Kasse Tomas (sotek)8- -0
851.Kuta Jan (Kutik)6a -0
851.Koníček Jakub (Konev)7 -0
851.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
851.trvaj m (javrt)6+ -0
851.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
851. (dk)6b -0
851.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
851.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
851.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
851.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
851.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
851.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
851.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
851.Červinková Romča (ianire.el)V -0
851.Payne Pavel (pól)6 -0
851.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
851.Machů Jana (janycka)V RC0
851.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
851.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
851.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
851.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
851.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
851.Novotný David (novotny.david)6 -0
851.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
851.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
851.Kohn Ivo (Huron)4 -0
851.Kus Marek (kuck97)2 -0
851.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
851.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
851.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
851.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
851.Cinková Helena (Helik)III RC0
851.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
851.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
851.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
851.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
851.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
851.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
851.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
851.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
851.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
851.Mansbart Tom (Číča)3 -0
851.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
851.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
851.Novák Aleš (alesak)7- -0
851.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
851.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
851.Fíla Jan (jfila)5+ RC0
851.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Grotta Areounauta
?,
 Databáze cest:
Všechny cesty (138893)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Budino 5b Vall Dell´Opol
Sensole 5c Vall Dell´Opol
Senzano 5c Vall Dell´Opol
Menzino 5c Vall Dell´Opol
Siviano 5b Vall Dell´Opol
Nově komentované:
Železná Plotna V Tisá - Bürschlické Stěny
Prvomájová 6+ Svatý Jan
Válečníkův Skalp 7- Lom V Doubí
Tříprsťák 8- Lom Kobyla
Pískové Oči 8+ Lom Kobyla

 Nově v diskusi:
Re: Bergell- dotaz na znalce | Re: Bergell- dotaz na znalce | Re: Parkování Lom Kobyla | Re: Bergell- dotaz na znalce | Parkování Lom Kobyla | Bergell- dotaz na znalce | odrazy | Re: dětský lezení | Re: dětský lezení | Re: dětský lezení |

 Nové komentáře:
Re: Hele kouřo | Re: IQ lezců | Re: Smích | Re: Hele kouřo | Re: IQ lezců | Smích | Re: IQ lezců | Re: Hele kouřo | Re: Riskantní | Re: IQ lezců |

 Kde to vře:
V Doksech u Kladna někdo narafičil do chytů skleněné střepy (76)
Vzdělávání (54)
Mezinárodní MČR a finále Rock Point ČP v boulderingu 2019 (26)
Nečekaná výprava na švýcarské Sušky alias Gastlosen (24)
Dať do toho všetko (23)
Escaper (21)
Nové povolení lezení pro Srbsko a okolí v Českém krasu (10)
Nový průvodce Jižní Moravy (9)
Dani Arnold: rychlostní rekord v sólo přelezu na Cima Grande (9)
Mistrovství ČR do 14 let + kategorie B v lezení na obtížnost (9)

 Nově v inzerci:
Mikina Montura vel. M | Lezečky Scarpa Furia vel. 39 NOVÉ | La Sportiva Spantik | Telekomunikace | České Budějovice lezení | Ženská na lezení... | Prodám různé druhy karabin | Statická a dynamická lana | Scarpa Laser | Icebreaker Hyperia Lite |

 Anketa:
Máte enviromentální smutek?
 Nikdy 
 1098 
 Vyjímečně 
 924 
 Občas 
 1079 
 Často 
 1066 
 Imrvére 
 1059 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.