LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšel nový průvodce na Škrovád
Vychází nové kniha Máry Holečka o horolezeckých výpravách 2019
Frankenjura nové průvodce

Závody
Nominační závod v lezení na rychlost (06.03)
Mistrovství ČR ve skialpinismu (13.03)
PETROHRADSKÉ PADÁNÍ (16.04)

Žebříček
Cesty:
27. 10444
28.Novák 10397
29.Kalvas 10320
Bouldry:
27.Běhounek 9575
28.Popovský 9550
29.Štumpolt 9453
Hory:
20.Sedlacek 2457
21.Jansa 2401
22.Bernard 2363

Výsledky
O dřevěného Krakonoše 2021 (30.01)
ME v ledolezení (23.01)
MMČR v drytoolingu (12.12)

Deníčky
5080 lezců
879986 cest
Nové přelezy:
Animaculos 7b
Poker Face 7C+
El Diedro 7c
Sušinka 8A+
Raněný Sup 7C
Muréna 7C
Kirsie Hol 8+/9-
Pravda A L 9
Pravda A L 9
Dau Al Set 8b

Stěny
Prostor Letňany - Praha 9
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6
Olberg lezecká stěna - Blansko

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)11+ PP, 8c/8c+ OS, 9a/9a+ PP, 8c OS, 8c OS, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP13178
2.Trojan Vojtěch (Trojeyy)11 PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP12275
3.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c+ PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP11950
4.Adamovska Ella (Elis)8c+ PP, 11- PP, 11- PP, 11- PP, 8a+ OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP11597
5.Vopat Jan (Honzík)8c+ PP, 8c PP, 10- OS, 8a+ OS, 10- OS, 8b flash, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP11581
6.Potůček Šimon (simonpotucek)8c+ PP, 8c PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 10+ PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP11450
7.Šofránko Peter (kepko)10+/11- PP, 10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8a OS11447
8.Pail Denis (denis pail)11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 8b PP11422
9.Votoček Radek (Radegast)10+/11- PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 8b PP11375
10.Jeliga Jan (burt)11- PP, 8c PP, 11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP11372
11.nespoutaný django (django)8a+ OS, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP11203
12.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10+/11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 7c+/8a OS11194
12.Jungling Martin (Džangli)11- PP, 9+/10- OS, 9+/10- OS, 9+/10- OS, 10 RP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, XIb PP11194
14.Janošová Markéta (Maki15)10+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 8a OS, 8b PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS11125
15.Churavý Jiří (JirkaCh)11- PP, 10/10+ PP, 10- flash, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, 9+/10- flash10965
16.Reich Tomáš (killy)8a OS, 8a OS, 8a+ flash, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 7c+/8a OS, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS10963
17.Pelikán Martin (Maartaas)11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP10915
18.Adamovský Adam (Adam.A)11- PP, 10+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 8a+ PP, 9- OS, 9- OS10869
19.Mrázek Pavel (pajamrazek)10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 8a+ RP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP10785
20.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+/11- PP, 10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9- OS10744
21.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP10691
22.Šindel Josef (pepa07)11- PP, 10+ PP, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP10662
23.Lebeda Kryštof (abvdah)8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10643
24.Havlík Marek (markos)8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash10510
25.Kendík Jan (Kendajz)10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, XIa PP, 8a+ PP, 7c OS, Xb OS, 8a PP, 8a PP10456
26.Nosek Štěpán (Kokeš)9+/10- OS, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10447
27.Bulička František (Malej Primán)8a OS, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- flash, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 9 OS, Xb OS, 8a PP10444
28.Novák Honzál (hans1996)8b PP, 10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 9/9+ OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10397
29.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10320
30.Křovák Jakub (xixao)8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 7c+ flash10315
31.Duchoň Tomáš (BS540)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS10307
32.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, Xa OS10300
33.Holík Rostislav (RosťaHolík)8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9/9+ PP10228
34.Drbohlav Martin (drbic)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10203
35.Volf Štěpán (stepanvolf1)9a PP, 11- PP, 10+ PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ PP, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7b flash, 7a+ flash10184
36.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10/10+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash10178
36.Mlejnek Honza (Mlejnis)8b PP, XIa PP, 7c OS, Xb OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, Xc RP10178
38.Šifra Martin (martinsifra)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS10154
39.Nyéki Richard (Rici)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10150
39.Nosáľ Jozef (germ)10+/11- PP, 10+ PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP10150
41.Duňka Zdik (Jan Dzík)10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS10119
42.Krupař Matěj (Variant)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS10094
43.Lank Zdenek (zdenda)XIa PP, XIa PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, Xc PP10074
44.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, Xc PP10050
45.Bartoš Michal (Bárty92)XIa PP, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS9963
46.Pelíšek Václav (pelda)10- RP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9954
47.Kolomazník Vít (Rezo)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 9+ PP, 9+ PP9947
48.Kotrbová Daniela (Danča)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c RP9904
49.gospoš martin (gospa)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ flash9903
50.Jakubcova Monika (mo)10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 9+ PP9897
51.Havrlant Filip (FilipH)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- flash9856
52.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b/7b+ OS9850
53.Štalmach Jan (jan2)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP9844
53.Šimek Martin (orbit)10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9844
55.Šindel Petr (PEN)10 PP, 9+ OS, 9+/10- flash, 9+/10- PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xb RP, Xb PP, IXc OS9833
56.Jurča Lukáš (Lukaj)10 PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9- flash9828
57.Klemsa Martin (Martin)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9826
58.Čech Filip (filipcech)10- PP, 8a+ PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9 flash, 9 PP, 9-/9 PP9809
59.Svoboda Daniel (DaněkS)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9/9+ flash, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 8+/9- OS9806
60.zedek martin (martin zedek)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9776
61.Hebelka Filip (FilousH)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9 flash, 7c flash, 8+/9- OS9756
62.Podráský Daniel (Dan P)9+ OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9751
63.Blažek Zdeněk (blaza)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 9/9+ PP9750
64.Štumpolt David (Dempsi)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP9712
65.Rinn Vojta (vojta.r)10- PP, 8a/8a+ RP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, Xb/Xc PP, Xb/Xc PP, 8+/9- OS9704
66.Hyžný Jozva (jozva)8a+ PP, 10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ RP, 7c flash, 9+ PP, 9+/10- RK, 9/9+ PP, 9- flash9684
67.Šebestíková Anča (garbina)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9635
68.horáček vondřej (vondřej)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9610
69.Záplava Martin (alefff)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9590
70.Kulheim David (davu)10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP9576
71.Fišer Michal (majkl)10- PP, 10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, Xb RP, Xb PP, Xa flash9562
72.Řezníček Martin (Řízek)9+/10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9550
73.Audes Šimon (hrnek)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash9497
74.Kohout Honza (relic)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS9494
75.Šimek Michal (Beedee)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP9484
76.Berger Martin (macekt)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9476
77.Hodeček Mirek (drtiMIR)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9456
78.Hovorka Tomáš (hovis)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9444
79.Kopecká Markéta (Maky)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP9406
80.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9-/9 flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 7c PP9363
81.Španihel Jakub (Špáňa)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9310
82.Paštyka David (dp)7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7c PP9303
83.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- OS, Xa OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, Xa flash, 9- flash9290
84.Plecháč Pavel (Plechy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, Xb RP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9266
85.Čáň Vašek (Vasek)7b+ OS, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9 PP9246
86.Smetanová Michaela (Miška)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b flash, 8 OS, 8/8+ flash9243
87.Heger Mikuláš (Mikundulas)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS9222
88.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash9221
89.Pokorný Tomáš (Poky)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9211
90.Neuwirth Petr (Inža)9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP9210
91.Doubek Ondra (voďoubek)9+/10- PP, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9200
92.Drahota Jakub (draKubas)9+/10- PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP9198
93.Růžička Honza (ruza)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, Xb PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9197
93.Šauer Max (max)9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash9197
95.Maňourová Anna (annis)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 9- flash, 7c PP, 9 PP9187
96.Džej Kej (Jonatan)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9165
97.Griger David (Komíňák)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c RP, 7b+ flash, 7b+ flash, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa/Xb PP9163
98.Černý Adam (blacks)9+/10- PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 8+ OS9151
99.Slavík Martin (Marczany)8a PP, 7b OS, 7c RP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 7b+ flash, Xb PP, Xb PP, 9 PP9148
100.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9146
101.Bulena Štěpán (stepan.bulena)9- OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 RP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP9113
102.Litochleb Richard (RL)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9112
103.Dědek Vojtěch (vjato)8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS9099
104.Herman Jan (trumen)9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9- flash, Xb PP, Xa/Xb PP, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP9093
105.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9072
106.Karlík Petr (Karlipet)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS9066
107.Mika Pavel (butcher)9+/10- PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP, Xa flash, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9063
108.B. Kuba (KubaB)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9050
109.Žítek Jakub "kub" (kub)7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 7a OS9032
110.Bardas Tomáš (bambus)9/9+ PP, Xa flash, 9- flash, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP9031
111.Zaoral Filip (zaoralf)9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9019
112.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
113.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS9003
114.Michálek Aleš (Aleš66)7b+ OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7a+ OS, IXc OS, Xa RP9002
115.Bohuněk Pavel (PavelB)7b OS, Xb RP, Xa flash, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7c PP, Xb PP, 9-/9 PP, Xa/Xb PP8985
116. (Blem)7b+ OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8982
117.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8981
118.Jurčenko Arina (arinka.yurchenko)7b+ OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8978
119.Podušková Barča (Baru96)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS8971
120.F Radim (Kwikwi)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, Xa flash, Xb PP, 8+ OS, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP8965
121.Kubíček Jan (honza k.)7c+ PP, Xb PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, IXc OS, Xa RP8963
122.Novák Honza (novakja)Xc/XIa PP, Xa OS, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8958
123.Křivánek Jan (johndys)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP8950
124.Keprt Pavel (Kepo)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP8927
125.Jindřich Petr (Peca go)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP, Xb PP, 9-/9 PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8925
126.Šlapák Josef (Pepa)9 RP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- PP8911
127.Hrabě Vojtěch (flexik)8a PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS8907
128.Páteček Tomáš (Friday)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP8903
129.Dlabola Jiří (Dlabis)9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP8875
130.Fejgl Michal (Mihal)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8866
131.S R (Rschneider)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8856
132.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS8831
133.Heger Krystof (Gaga)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 9- PP8820
134.Sýba Vašek (vaasyk)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS8816
135.Richter Tom (Schreiner)9 OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9- flash, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8- OS8810
136.Sika Jirka (jirkas)7c+ PP, 7c PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8804
137.Černý Lukáš (Lukš)9+/10- PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS8790
137.Ženíšek David (Zendad)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8790
139.Domanský Jiří (dom)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP8787
140.Chvojková Katka (antarctica)9/9+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8774
141.Trojanová Lucie (ilias)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP8747
141.Stehlík Marek (Listy)9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP8747
143.Šauli Vláďik (Laco Šaolin)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8744
144.Švihálek Jiří (svihalek)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8737
145.Jirásková Markéta (Markéta)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP8734
146.chudacek jan (choodi)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8722
147.Suchá Eliška (eliskasucha)9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP8715
148.Soldán Pavel (sodík82)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP8677
149.Slavíček Ondřej (Mican)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9-/9 RK8661
150.Rak Kuba (krab)9-/9 flash, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, Xa RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP8657
151.Kranjc Tomaz (JC)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8647
152.Chytil Martin (martinchytil)9+/10- PP, 9- OS, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, 7 OS, 7 OS8644
153.Záveský Radek (rxdek)8+/9- OS, 7c RP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8635
154.Zeman Tomas (TomZ)7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 7b+ RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, Xa PP, 8 OS, 8 OS8626
155.Skopec Václav (VS)10- PP, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8+ PP8619
156.Kral Mirek (laurot)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+ flash8618
156.Galeová Ema (egaleova)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ RP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP8618
158.Lučanský Patrik (Jumper)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8608
159.Čížek Pavel (pavelll)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8604
159.Šoltésová Mária (slečinka)7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8604
161.Šrámek Jiří (Franky)7c flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a+/7b flash, 7a OS, 7a OS8601
162.Melich Marián (majoo)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8600
163.Maršík Jarda (jardamarsik)Xb RP, 8+ OS, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, IXb/IXc OS, 8/8+ OS, 8 OS8587
164.Ganzar Vladimír (Ganzi)7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8579
165.Vais Honza (Vaisik)7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, 7b/7b+ PP, 7a OS8574
166.Ruso Filip (FreezBoy)8+/9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS8570
167.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- RP, 9- RP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+ RP8569
168.Samková Růža (Růža)9+/10- PP, 9- OS, 9 PP, 9-/9 PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, 8- OS, IXb flash8566
169.Vlk Marian (Vlčák)9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8565
170.Urbánek Matouš (Choorbie)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP8534
171.Šolc Jan (jeremy_jenda)Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc PP8530
172.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8525
173.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
174.Brzobohatý Tomáš (Rygar)Xb PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8500
175.Trkal Fanda (kaaak)9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS8498
176.Zdráhal Adam (AdamFS)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8/8+ flash8493
177.Fischer Matej (Rybanasutru)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8469
178.Nemchick Jacob (Nemchick)8+ OS, 9- RP, 9- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8465
179.Kica Eda (Edynho)9 PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS8462
180.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash, 8 flash8453
181.Sobotka Ondřej (OS)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP8445
182.Sejnová Tereza (Teri)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP8444
183.Pintíř Miloš (milos)9-/9 PP, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8430
184.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)10- PP, 9+ PP, 8+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb RP8426
185.Kobza Michal (Cend)9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8419
186.Černý Tomáš (tomtom)9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8416
187.Podmela Karel (Kara)7b+/7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b flash, 7b/7b+ RP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8412
188.Maryška Jiří (MrVergilius)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS8381
189.Hruban Ota (otahruban)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8378
190.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 8- OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb RP8373
191.Mrklovský Ondra (mrkef)7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP8368
192.Černý Patrik (Paprick)8+/9- OS, 8+/9- flash, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP8367
193.Pirkl Martin (MartasCT)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8350
194.Rohlíček Vítek (weer.climber)7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash8328
195.Černík Tomáš (Shin)9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8301
196.Horák Michal (Horamicu)8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b RP, 8+ flash8298
197.Hroch Tomas (hrocht)7a+ OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b RP, 7b PP8295
198.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
199.Nevělíková Karolína (Karolína52)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 8 flash, 7a flash8274
200.Votoupal Martin (m.votoupal)7c PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP8260
201.Cottage George (tasmansky.cert)9+/10- PP, Xa RP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, 8+/9- PP, IXa/IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8243
202.Šálek Jan (čaj)Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8236
203.Krejčí Václav (Kok)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, IXa OS, 6c+ OS, 7a+ RP8234
204.Večeřa Jirka (Véča)7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a RP8223
205.Tichý Aleš (Sumec)Xb PP, 8+ OS, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 8+ flash, 8- OS, IXa OS, IXa OS, 8- OS8213
206.Rosová Anna (Amanda)8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP8203
207.Polák Marek (marena)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS8200
207.Smolka Jaroslav (Metálovej)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 8+/9- PP, IXc PP, IXc PP, IXc PP8200
209.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+ flash, 8/8+ flash, 8- OS8151
210.Zíma Honza (honzazima)XIa PP, Xc PP, Xa PP, Xa PP, 8+/9- PP, IXa OS, IXb flash, 8 flash, IXb PP, 8- PP8134
211.Fejta Vojtěch (Fejtic)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP8120
212.Vinklát Libor (Libor V)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS8119
213.Svítek Vladimír (siska)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8 flash8118
214.Fiala Aleš (Aleš Fiala)9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, IXc PP, 6c OS8109
215.Mynář Jerry (jerrymyn)7b OS, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS8106
216.Houška Martin (Feld)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP8100
217.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8/8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 7a flash8083
218.henych ondra (andy90)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8060
219.Štěpán Václav (maroldo58)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8058
220.Zach Michael (misakcz)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8048
220.Týčr Břeťa (Bublina)8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8048
222.Svoboda Radek (26,11)9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8047
223.Salda Jakub (Jakub.S)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8041
224.Pipiska Rastislav (eRPe)9- OS, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP8020
225.Průcha Šimon (kimulin)9- flash, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 7B solo, 8+ flash, 8+/9- PP, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- flash8010
226.Herodes Martin (herodes)9+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 8 OS, 7b RP, 7b PP, 8- OS, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS8002
227.Stehlík Petr (petan)8+/9- OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS7992
228.Marcinek Daniel (marcajs)8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7988
229.Kuba Ondra (ondras)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS7948
230.Ilenčíková Tina (Tínka)7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7935
231.Kononov Martin (MartinK)8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP7928
232.Nouzak Dan (None87)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7916
232.Brich Milan (mibr)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP7916
234.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP7915
235.Paděra Martin (Paďas)Xa flash, IXb OS, 8+ flash, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8+ RP, 7a+ RP7908
236.Čepička Martin (cepec)Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXc RP, IXb flash, IXb flash, IXb flash, IXc PP, IXc PP7901
237.Mikuš Rosťa (Rosťa)9/9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9- PP, IXa OS, IXa OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS7897
238.Lotrek Tomáš (Oslik13)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7894
239.Karko Jan (Karkoš)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXb flash, IXc PP, IXc PP7885
240.Marek Jakub (Fly)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, IXb PP7878
240.mikuš miroslav (mimi)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, IXb PP, IXb PP, VIIIc OS7878
242.Foltýnová Veronika (Veruna0)9- PP, Xa PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, IXb PP7862
243.Křováček Martin (Křovák)9- RP, 9- PP, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP7859
244.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
245.Aklámová Amálka (Amalka)9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP7795
246.Maršík Aleš (AlešMmm)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, Xa PP, IXc PP7793
247.Vojta Jiří (JiriV)9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP7784
248.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash7778
249.suk martin (martin suk)9- OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, IXb RP7770
250.Ulmonová Simona (sim)Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, IXa PP, VIIIc flash7762
251.K Petr (Kortys)8 OS, IXb OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, IXb RP7761
252.Kapitán Zdenek (Zdenál.F)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 6c OS, 7+/8- OS, IXb RP7712
253.Bican Standa (stan)Xa PP, IXb OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7707
254.Wefersova Marina (Marinka)9+ PP, 9 PP, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ flash7687
255.Najbr Ondřej (ondrasek)8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7677
255.Mikosik Mateusz (Mikos)Xa flash, Xa PP, 7B solo, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXb PP, IXb PP7677
257.Sedlák Martin (m.sedlakk)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a PP7675
258.Hlaváč Michal (stromolezec)8+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
259.Prejza Zdeněk (FISA)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, 8 PP, IXb PP7668
260.Kožíšek Matěj (MaKo)9- RP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8- flash7614
261.Grečnár Jura (Jura)8a PP, 9- flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP7609
262.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8-/8 PP7608
263.Bruna Petr (ccg1415)8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7603
264.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXb flash, 8 flash, IXa PP, 7 OS7594
265.Barak Michal (ripp)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP7591
266.Rabada Dušan (TáDušan)8+ OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash7590
266.Hons Vojta (DarthCedr)7b PP, 7a/7a+ flash, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 8 flash, 7a flash, 7a+ PP, 7+/8- OS7590
268.Dvořák Richard (spinard)8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS7572
269.J. Rudolf (Rudolf)8+ OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7537
269.Capanda Filip (DDEX)7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 RP7537
271.Rybář Martin (rrr)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP7530
272.Janků Josef (Pepa Vidnava)7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7522
273.Štefela Pepa (skuc)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP7503
274.Papp Samuel (samuel)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP7496
275.Drobek Jan (drobo)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7494
276.Hampejs David (Dejv)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7488
277.Pleschinger Martin (Pléša)8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7479
277.Šípek Petr (psipi)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS7479
277.Himl Michal (Buml)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7479
280.Paarová Natálie (Naty P Paarová)9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ RP, IXb flash, VIIIa RP, 8 AF7474
281.Kadrnoška Matouš (_mata)7a+ OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS7469
282.Vojáčková Lucka (Lucka Vojáčková 2008)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash7466
283.Kaletová Terka (Terkak)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP7463
284.Čuma Honza (Mek)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a RP, 7a RP, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7454
285.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)7b OS, 7c PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS7436
286.Knap Roman (Roman1)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7428
287.Čihulková Radka (Čihu)7b+ PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, IXc PP, 7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, IXa PP, IXa PP7411
288.Krella Monika (monca)9 PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ flash7403
289.Kabelíková Anna (Ňo)7b PP, 7b PP, 8- OS, 8+ RP, 8-/8 flash, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7397
290.L Pavel (pollaw)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP7385
291.Pleticha Jeník (Jenik)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7370
292.Prassassin (Prassassin)XIa OS, Xa PP, IXa OS, IXc PP, VIIIc OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS7360
293.Sedlačík Jan (Jenys)9 PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a flash, 7+/8- OS, 8- flash, 8 PP, 6c flash, 7 OS, 7 OS7350
294.Šimandl Jiří (Šimi)7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7349
295.Resl Martin (Martin Resl)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8-/8 PP7342
296.Kieć Przemysław (PanKiećMan)Xb PP, Xa flash, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa flash7336
297.Tůmič Martin (bingosh)9- PP, 8+ PP, IXc PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, IXb PP7333
298.Magič Magi (Magi)7a+ OS, 8-/8 OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7323
299.Krulišová Lenka (Leninn)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7320
300.Moravec Tomáš (TomášM.)Xa PP, IXc/Xa PP, IXc PP, IXc PP, 7+/8- OS, IXb PP, IXb PP, IXb PP, 7+ OS, 8- RP7308
301.Mrkous Jan (Mrky)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7303
302.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6b+/6c OS, 6b+ OS7294
303.tarwac bt (tarwac)Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXc PP, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa PP, VIIIb OS, VIIIb OS7288
304.Hrubanová Lucie (LucieH)8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7251
305.Capandova Michaela (miisa)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7248
305.Bloudek Honza (hobl)8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP7248
307.Demacek Dan (sentimex)9- PP, 8 flash, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7245
308.Pírková Kateřina (Kačík)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash7242
309.Janulíková Jana (Janulik)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7233
310.P D (dape21)7a+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7223
311.Brožová Veronika (verca)8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash7215
312.Urubčík Roman (Urukus)8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7210
313.Mrnka Pavel (PavelM)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7207
314.Mrnuštíková Olga (Olga(Kolouch))8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7181
315.Slunečková Karin (rusalkarin)8/8+ OS, 8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7175
316.Bergrová Zuzana (zua)7b OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIc OS7170
317.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7a flash, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 PP, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP7166
318.Grepl Kuba (patapufa)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7144
319.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
320.Dvořák Marek (EdDy1647)8+ flash, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+/8- flash, 8- PP, 7/7+ OS7131
321.Nováková Blecha (Blecha)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7126
322.Voláková Dominika (Dominikavolakova95)8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7120
323.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
324.Donát Martin (Dony)8 OS, 8- OS, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7077
325.Bureš Martin (jackalpackal)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIb flash7075
326.Sukenik Michal (PyKo)8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7060
327.Jančáry Mylan (majlaan)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS7056
328.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
328.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7054
330.Nešvera Jakub (Kuba86)8-/8 OS, 8- OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7051
331.Slavik Ctirad (caliman)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7036
332.Stráník Martin (noo noo)11 PP, 8c+ PP, 8b flash, 10 flash, 9+/10- OS, 10- PP7034
333.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 6c+ RP, 6c flash, 7+/8- flash, 8- PP7025
334. Šnýdrová J. (Jahnina)7a+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
335.Kočvara Petr ("Pítr")7a flash, 8 flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c RP7004
336.Edr Martin (Edros)8+ RP, 8+ PP, 8/8+ RP, 8-/8 flash, IXb PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6980
337.Bartošová Nikol (Nikolita)7b+ PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ flash, 7+ flash, 6a+ OS6977
338.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7b+ PP, 7a OS, 8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6948
339.Řezníček Jan (Krvák)8+/9- PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP6940
340.Flögel Tadeáš (Tade)Xa PP, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6932
341.Májsky Michal (Majcolo)8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS6927
342.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, IXc PP, IXc PP, IXc PP6918
343.Vitásek Tomáš (chemik)6c+ OS, 7a+ PP, 7a PP, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP6909
344.Heinitz Bernard (Berny91)Xa PP, IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXb PP, VIIIc OS, IXa PP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS6898
345.Kynčl Jakub (3443)7a OS, 7a OS, 6c OS, IXa flash, 7a PP, 6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb OS, 6c PP, 6c PP6891
345.H. Petr (Pedro77)6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 6c+ flash, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP6891
347.tra káťa (katka.t)8+/9- PP, IXc PP, IXb PP, 8-/8 PP, 7+ OS, VIIIc OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, IXa PP6889
348.Rosipal Daniel (Rosi)8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+/8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6888
349.Šteffl Libor (lsteffl)8+/9- RP, 8 flash, 7+/8- OS, 8 RP, 7a RP, 8- RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7+/8- RP6883
350.Paprsek Martin (tapir)9- OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS6876
351.Ježek Tom (Jezza)7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7a RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 6c+ RP6872
352.Pícha Tomáš (piki)8+ PP, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 8- PP6866
353.Jiroušek Martin (Norwell)7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP6865
354.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
355.Michovský David (Ještěrka)7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS6853
356.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6834
357.Kudlík Prokop (kukin)8+ flash, 8-/8 OS, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6831
358.Preisler Eda (Exus)8 OS, 8 OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 RP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6830
359.Pavlu Petr (speed)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+ PP, 8- PP, 8- PP, 8 RK, 7 PP, 6+ OS, 5 OS6818
360.Orálek Petr (kletr)9- PP, 9- PP, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP6816
360.Socha Ondřej (Socháč)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP6816
362.Marková Terka (Terrien)8- OS, 8-/8 flash, 8- flash, 8- flash, 8-/8 RP, 8- PP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 8- PP, 7+ flash6810
363.Čechová Jiřina (jirina)8 flash, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash6805
364.Nešťák Matěj (Maaty)8- OS, 8 PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP6798
365.Příhrazský Martin (Martin73)8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6791
366.Coubal Michal (Bobeš)8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS6752
367.Jursa Petr (berťa)6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6751
368.Cabalka Martin (CábaM)8/8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS6734
369.Karel Jaroslav (JaraK)9 PP, 8- OS, 8/8+ PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIc RP6730
370.Kelnar Pavel (Dyk)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6720
371.Rimmer bdp.sdp. Arnold Jidáš (Rimsi)IXa OS, IXb PP, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, VIIIb OS6708
372.Holec Standa (Standa)8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6696
373.Vašková Jana (blondajzna)8- OS, IXc PP, IXa flash, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIc flash6684
373.Fischer Michal (Fletnis)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP6684
375.Nycz Aleš (animal)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS6670
376.Eš Martin (tiburo)8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6669
377.Váchová Světlana (Svjéťa)6c OS, 6c+ flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS6666
378.Scheuerová Veronika (kikinka00711)8 OS, 8 OS, 7b RP, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS6651
379.Kocis Fero (Fero)9- RP, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6636
380.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
381.Rabadová Lucka (LucyLoo)8 flash, 8- flash, IXa flash, 8- flash, 8- flash, IXa PP, IXa PP, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS6618
382.Kala Matěj (Majek)9 PP, 9 PP, 9- RP, Xa RP, 9- RP, 9- PP, IXc flash, 7- OS6615
383.Vondrášek Štěpán (wondrs)8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7/7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS6610
383.Popieluch Michal (Pipo)8- OS, 6c OS, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- RP, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- PP, 7- OS6610
385.Turčani Miloš (Turky)8- OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6601
386.Kohut Martin (zoro)8 flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6599
387.Száraz Erik (eppro)8- flash, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS6589
388.Hodoušek Matěj (pomalík)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6576
389.Fejerová Monika (monika.f)8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6569
390.L Viťko (Ležák)8 PP, 8 PP, 7+ OS, VIIIc OS, 8- RP, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS6564
391.Příjmení Jméno (ajislav)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6545
392.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6536
393.Krajňáková Lyd (Lyduliaka)7a+ PP, 7a+ PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6532
394.Šmejkal Michal (smejky)8+ RP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP6529
395.Ladin Ladis (aladin)8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6523
396.Šramota Míla (Melman)8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
397.Rauch Tom (fumac)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6519
398.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
399.Holman Ondřej (Rarach)8+ PP, 7+/8- OS, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ PP6503
400.P Michal (michalp)8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP6501
401.Grünwald Lukáš (LukasG)8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 RP, 7 OS, VIIIc RP, 7 flash, 6+/7- OS, VIIIb RP6493
402.Cibulka Pavel (Ciba)6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 6b OS6490
403.Kutil Stanislav (mammal)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6472
404.chýlek jiří (Chylas)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS6470
404.Hůla Pavel (Pard)7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6470
406.Maly Jiri (8b)5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11a OS, 5.11d RP, 5.11d RP, 5.11d RP, 5.10d OS, 5.11a flash6464
407.Mahovsky Milan (Mahy)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- PP, VIIIa OS6453
408.Olšarová Jana (Olše)8+/9- PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 flash, VIIIb flash, 7+ PP6450
409.Jiroutová Nikol (Nikol_92)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7/7+ flash6449
410.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6448
411.Filip Ondřej (Ryzek)8 OS, 8/8+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 7- OS, 7- OS, 7 flash, VIIIa flash, 6 OS6447
412.Zlámalík Radek (Jezkec)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS6445
413.Skačányi Tomáš (agil)7a PP, 8- flash, 8 PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7+/8- PP, 6c PP, 7+ flash6437
414.Hrubý Matouš (Matuš)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6429
415.Habeš Dominik (petzlplast)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash6428
416.Sk Roman (romisak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6420
417.Burgr Lionel (Lionel)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ flash, IXa OS, IXc PP, IXc AF6414
418.Ondruška Jan (arny)7a RP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS6400
419.Novák Peter (PitriZ)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 7+ flash, 7-/7 OS6399
419.Macek Ondřej (om)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb AF6399
421.Šibor Jakub (Ital)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6396
422.Skalicky Jakub (JS2000)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7/7+ flash6391
423.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
424.Plšek Tonda (Peanutzero)8+ solo, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6342
425.Lenc Láďa (LadaL)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ RP6341
426.Křepelková Marta (marta)8- OS, 7+/8- flash, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6338
427.Jandová Kateřina (Katie)7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash6295
428.Fichna Jakub (Mamlas91)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6270
429.Konečný Jakub (konecnik)9a PP, 8b/8b+ flash, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xa flash6259
430.Mohyla Radim (Radas04)7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS6258
431.Kramoliš Ondřej (Eda)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6249
432.Hirš Bořivoj (hirsb)8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6242
433.Kurasová Irena (Irena)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash6232
434.Košťálková Žofie (Žofka)7b+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP, IXb PP, 8 PP, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIc RP, VIIc PP6230
435.Suchý David (sucháč)8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash6228
435.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)8- OS, 8 RK, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS, 7 flash6228
437.kacena ondra (okacena)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6223
438.Skoupilová Téra (EasyWay)6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6210
439.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6- OS6204
440.Najman Karel (najmankm)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6201
441.F Petr (sun7dots)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6198
442.Hejný Jakub (BubaH)9+ OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP6194
443.Měřička Matěj (Měřák)9 PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 8+ PP, IXb RP, 8- PP, 7 OS6186
444.Válek Martin (Valmar)8 flash, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP6184
445.Kočí Tomáš (Kóča)7+ OS, 7+ OS, IXa RP, 8- PP, IXa PP, 7 OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6b+ RP, VIIIc solo6182
446.Jeřábková Petra (Jeřabina)8- OS, 8 flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7- flash6178
447.Mrkvička Ondřej (Endák)8 flash, 8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP6161
448.B. Pepa (Choze)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+/6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash6144
449.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS6139
450.Ďurneková Terka (Sedmokráska)8- RP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS6138
451.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
452.Kašpar Jan (Jonáš_VHS)8 RP, 7a PP, 8- RP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP6116
453.Šilhán Standa (Steny)8a PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP, 7a OS, 7b RP6114
454.Háček Jan (hacekj)7+/8- OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash6113
455.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9- PP6112
456.Nocar Jiří (tuffgong1)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 6c RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 6a OS6092
457.Barok Libor (liborbarok)8 PP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7 PP, 7 PP6089
457.Kovařík Ivan (IvanK)8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIc RP, 7 flash, 7- flash6089
459.Kobrle Ondra (Ohne M)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP6073
460.Mareček Jan (JendaZBrna)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
461.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP6060
462.Šebek (Šéba)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 7+ PP6058
463.Zahradnik Pavel (Vivaista)8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS6032
464.Foltýn Květoslav (samyk)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP6019
465.Marek Lukáš (lukaz)8- flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 PP6017
466.Hovorka Petr (Švejk)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
466.R. Venda (:-))6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6001
468.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)8 PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 6b flash5972
469.rorschach (rorschach)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
469.Salaš Milan (Sally)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5970
469.Grasserová Alena (Alča)6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
472.Drapová Hana (Ciganče)7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash5968
473.Bayer Honza (bayer.honza)8- OS, 6c OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b PP, 5c+ OS5954
474.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
475.Vlasák František (Ferry)6c OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 5c OS5933
476.Siffel (koudelník)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
476.Kotrč Matěj (peacman)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5920
478.Groš Ján (Grošák)6c OS, 8 PP, 8- RP, 7/7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS5918
479.Šmíd Radim (Raadim)8 flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP5916
480.Leblochová Macek (kitie)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6- OS5913
481.Pyšek Jiří (jiřík)6b+ OS, VIIIb OS, 6c RP, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS5908
482.Pechová Adéla (Ada P.)8- PP, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS5903
483.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS5901
484.Dočekalová Barča (Hujirek)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, VIIIa flash, VIIIa PP, VIIb flash5893
485.Hekrle Pavel (Heki93)6c+ flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5885
486.Rosová (Stock21)6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS5870
487.Chejn Vilda (007)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, Xb PP5847
488.Kohout Adam (AdamK)9- flash, 9- PP, 8 flash, 8 flash, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ flash, 7+ flash5843
489.Lebloch Filip (filipes2009)8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7-/7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5841
490.Toupal Jan (Toupis)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb flash, VIIc OS5839
491.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
492.Krútek Petr (Krocan)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
492.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5820
494.Malásek Petí (peti18)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP5793
495.Šafránková Pavla (Pavlis)8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5773
496.Kačmařík Michal (kaci)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS5751
497.schneider jan (plasi)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS5725
498.Burian Michal (MichalB)7+ OS, VIIIb OS, 6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6+ OS, 6+ OS5720
499.Charognard a tete blanche (Sup)7+ OS, 7 OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5701
500.Janečková Nikola (špagetaa)9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8/8+ PP, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash5699
501.Žák Jaroslav (Yardič)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7+ PP5693
502.Smolka Marek (MáraS)8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6 OS, 6 OS5687
503.Polanský Štěpán (KrTTeK)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5670
504.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
505.Sekaninová Tereza (Sekate)8+/9- PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a RP5654
506.Vávra (Ramir)7c PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP, 8 PP5628
507.Skřivan Filip (observer)8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- PP5624
508.Křivánek Michal (Mikek)6c OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS5620
509.Hosnedl Pavel (fellini)6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash5617
510.Vejvoda Ludvík (Budík01)7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP5614
511.Růžičková Petra (P.)8a PP, Xb PP, 9 PP, Xa RP, 8/8+ PP, 8 PP, 6a+ flash5598
512.Vinopal Martin (WHYNO)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash5582
513.Homolka Pavel (Ufňa)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5570
514.Ondřejová Jana (xjano)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP5568
515.Šplíchalová Růža (Růženka)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash5532
516.Žofka Pavel (zofin)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5520
516.Janda Petr (Jandee)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5520
518.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
519.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
520.Břicháček Libor (Bafik)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP5475
521.Kopačková Lucie (lusile)6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 6b PP, 6a+ flash, 7- flash, 7 PP5465
522.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5451
523.Očko Jan (messedup)7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5422
524.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
525.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5404
526.Chyla Roman (peki)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIb RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5392
527.Prokop Marek (ukopparek)6b+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5367
528.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
529.Claussova Katharina (SantaClauss)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS5362
530.Žamberský Pavel (offwidth)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 7- flash5358
530.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5358
530.Rotrekl Josef (galen)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP5358
533.Laňková Sabina (Sabinalanka)7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS5339
534.Malík Jiří (Malina)7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS5288
535.ChK_ ChK (ChK)VIIIc OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VII OS, VIIb OS5278
535.Vrtílek Luděk (loudys)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7+ PP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5278
537.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP5276
538.Sejbal Mikuláš (Mikuláš)8- flash, 7 OS, 7- OS, VIIIb flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5270
539.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5269
540.Sekyra Daniel (Danny)9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 solo5256
541.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
542.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7+ RP, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS5246
543.Romanovský Jiří (Jirka)10+/11- PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS5244
544.S Milan (BikerM)7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5239
545.Dichtlová Marie (eiram)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6- OS5228
546.Drátek Marek (Drat3k)8- PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIc flash5191
547.Hostinský Josef (TujboPefa)8+/9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 7a OS5182
548.K Kuba (jakubklos)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5170
549.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
550.Kopřiva Jiří (jkoprivak)6b+ RP, 6b+ RP, 6b flash, 6a OS, 6+/7- OS, 6b RP, 6b RP, 6a+/6b RP, 6a+ RP, 6a flash5139
550.b! 8 (Stay)8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP5139
552.Kadlec Honza (jan.kadlec)8+/9- RP, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 6b OS, 7- flash, 6- OS, 5- OS, 5+ flash5138
553.Rais Jan (Johník)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6b PP, 6b PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5114
554.Nehasil Lukáš (luky nehasil)7+ flash, 7 flash, 7 flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6+ OS5106
555.Češpivo Jan (beer)7+ OS, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5101
556.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, IXb PP5091
557.T J (jt)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP5090
558.Jerman Honza (Thingol)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5079
559.Nehasil Michal (tenis)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5070
560.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
561.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5057
562.Prostrednikova Monika (Monca P)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIIa flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5044
562.Koza Olda (ziege)9- PP, 8+ PP, 8 flash, 7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa flash, VIIc RP5044
564.Sadloňová Adriana (Adri)7- OS, 7- OS, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5041
565.Trojan Petr (pierre)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5032
566.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash5029
567.Š Petr (Šťása)7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP5027
567.Vágner Hubert (Hugobert)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS5027
569.Růžička Milan (ruzmi)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS5023
570.Janosek Jiri (Janosek)7+ OS, 7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5001
571.Posker Tomáš (Rampa)7+/8- OS, 7 OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+/7- RP, 5b OS4996
571.Smrček Jakub (SmrčaJr)7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS4996
573.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
574.Čermák Martin (Čermy)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIc solo, VIIIc solo, 7- RP, VIIIa solo, VIIIa solo, VIIb OS, 6+ flash, 6- OS4967
575.Válka Vojtěch (Vojtik)8- PP, 7 RP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIIa RP, 7- RP4959
576.Vítová Kateřina (Kaccii)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4954
577.Klicpera Jakub (hodny kuba)7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VII OS4939
578.Klinkovský Jiří (Jurda)9 PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7 OS, 7 PP4928
579.Lánský Tomáš (Tomas.Lansky)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, 5+ OS, VIIa flash4926
580. (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
581.Baran Marek (kiwi)7+ RP, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6+/7- flash4923
582.Opice Plešatá (lysoop)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VII OS, VII OS4920
583.Čechová Martina (Máťa)8- PP, 8- PP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6+/7- PP, 6+ flash, 6+ flash4915
584.Novotný Matěj (snilard)7+ OS, 6b flash, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+/7- flash, 6a flash, 6 OS, 6 OS4913
585.Nepustilová Klára (Klárouš)6a+ OS, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 5c+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash4887
586.Štefan Honza (stefic)VIIIa OS, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS4882
587.Podrazil Jiří (JuraPodrazil)8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 7-/7 PP, 5b OS, 6 RP, 4+ OS4881
588.Zámečník Pavel (Pájos)7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 7 RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS4873
589.Klimešová Alena (AK)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa flash, 6+/7- flash, VIIb OS, 6 flash, III OS4869
590.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
591.Požár Michal (mifo)8 PP, 8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS4850
592.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4842
593.B L (LB)8 RP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash4829
594.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6 OS4814
595.Kušková Klára (Clare)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4794
596.S. Honza (Hobit)6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4789
597.Valdman Jan (Valdy)7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6 PP4788
598.Barič Dominik (db_baric)7+ PP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6+/7- RP, 6- OS4786
599.Karpaš Matyáš (Karpič)7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS4770
599.Baláž Michal (Queek)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4770
601.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
602.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
603.Drozda Jiří (drozdik)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP, VIIb RP4746
604.Hauznerová Terka (Erk)8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6a+ OS, 6a OS4725
605.Končírová Šárka (Sarkon)7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash4705
606.Chmela Václav (chmela)6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP4704
607.Tauchman Jan (draken)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4701
608.Pavlíková Petra (Deetroit)9 PP, 9- PP, 8 RP, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 7 PP4698
609.Ryba Tomas (t.ryba)7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4689
609.sgt robert (robert sgt)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS4689
611.Mašek Petr (máša)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VII OS, VIIb OS, 5c OS, VII OS, VII OS, VII OS4670
611.Penzeš Jirka (Pockejkamo)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4670
613.Vejvara Daniel (Danda vejvara)7+/8- RK, 6a OS, 7- flash, 7+ RK, 6+ OS, 7 RK, 7 RK, 7-/7 RK, 6+/7- PP, 7- RK4666
614.Svoboda Petr (swobi12)VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VII OS4660
615.Kkk Sebastian (sebastian)6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 7- RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, 6 PP4659
616.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
617.Mareš Daniel (derni)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4620
618.S Ondřej (spileec)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4612
619.M Diana (dianka)7a+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6a RP, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS4611
620.Harašta Tomáš (HARY)VIIIa OS, 7- OS, 7- flash, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4601
620.Berry Loukast (loukast)VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIc flash4601
622.Bednár Filip (béďo)7 OS, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS4592
622.Neděla Jan (jenik26)7 OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ PP4592
624.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
625.S. Radana (Radule)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 5c OS4589
626.Stadtherr Jan (Čichač)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7b flash4581
627.Künkel Sven (Sven)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4570
628.Jakl René (Rendaj)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP4558
629.Liner Lukáš (Coyot)8-/8 OS, 8 flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6- OS4556
630.Vacek Ondra (vaca34)VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4551
630.Jalovec Marek (marekjalovec)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS4551
632.Kopecký Jan (Kopec)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4520
633.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7b+ PP4512
634.Kohout Milan (Mildak)7a+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS4504
635.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
636.Meluzín Vojtech (jungledmnc)7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS4489
637.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
638.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
639.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
640.Pešák Petr (Wilda_CZ)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4436
641.Sh. Tomáš (ts)7 OS, 7 RP, 7 RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4424
642.Jedlička Míra (Jedla)VIIIb OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4420
643.Semrád Ivo (ivoš)9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8- RP, 8- PP4409
644.Liška Martin (Gray)8 PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 6 PP4400
645.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
646.Brumla 50+ Hruban (Hruban)9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b PP, 7b PP4384
646.Hromadová Míša (Mišule95)7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6+ PP4384
648.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
649.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
649.Blackhippo Cz (saxnot)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4370
649.Dvořák Matěj (Mtw)7- OS, VIIc OS, VIIc OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS4370
652.Prouzová Alžběta (Betkabetka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 5a OS, 5- OS4357
652.Výborný Tony (phoenixcqcq)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 6- flash4357
654.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
655.Sommer Honza (Jensen)7- OS, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4324
656.Vlach Pavel (Fagol)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4313
657.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
658.Jech Petr (Rakeťák)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 5c OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS4308
659.M O (mothy)VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4296
660.Maščuch Radek (Kulich1)VIIIb/VIIIc PP, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4287
661.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4270
661.markro (markro)VIIc OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4270
661.Mlateček Martin (Marphy)7- OS, 6+/7- OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4270
661.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS4270
665.Podhorský Jan (I.Baltazar)7 RP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7- solo, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ solo, 6+ solo4260
666.Michal Michal (MichalMichal)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4258
667.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, IV OS, V flash, III OS4232
668.Čačková Lýdia (LydiaC)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP4222
669.Vrbová @nče (@nče)7 flash, 6+/7- OS, 7 PP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6 flash, 6 flash, 5+ OS4216
670.Kopecký Jonáš (Jonda)9-/9 PP, 8+/9- PP, IXa OS, 8+ RP, VIIIc flash, VIIc flash4213
671.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
672.Ebr Albert (bertas8)7- OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 5c OS, 5c+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5 flash4197
673.Černíková Kateřina (Seily)7- flash, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4188
674.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
675.Rozsypalová Katka (Kaca)6a+ flash, 7 PP, 6a flash, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6 flash4172
676.Turbaková Kateřina (MiniTurbo)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4169
677.Kyslík Daniel (Kyslík)VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIb flash, VI OS, VI OS4141
678.Nižnanská Barbara (simanovska)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 RP, 6+ OS4134
679.Tučka Martin (martan)7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4122
680.Eisler David (ajgl)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, VI OS4120
681.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
682.Denk Petr (Kurtulus )7- OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 6- flash4088
683.Horský Vojtěch (horskyv)7 PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS4079
684.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
684.Doležal Paaj (paaj)7- OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, 6- OS, VII flash, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS4076
686.Balabán Jakub (blabos)8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP4074
687.Kalombo Simon (sima997)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5b OS, 6 flash, 5c flash, 5+ OS4069
688.Klášterka Milan (klasterka)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4065
689.Outrata Ondřej (Outraťák)7- OS, 7- flash, 7-/7 PP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS, VI OS4029
690.Vrbata Tomáš (TomVrb)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS4004
691.Šanca Filip (fsapphire)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS3995
691.Husák Dalibor (vopicka)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS3995
693.Svoboda Vlastimil (Svob)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 6 PP, 5+ RC3985
694.Bartoš Pavel (Karlvari)7 PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash3972
695.Chomová Mária (Majušidlo)6a+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS3970
695.Hurtová Zuzana (Bambi)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
697.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
697.Kosinová Kamila (camila)5c+ OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6+ PP, 5+ OS3954
699.Vondruška Marek (marekk21)7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, VIIa flash3945
700.Čejka Vojtěch (Vojteh)6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 6 flash3941
701.Rojko Andrej (stepnyvlk)9+/10- PP, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP3934
702.Bulko Martin (matonni)6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5c flash, 5+ OS, 5+ OS3932
703.Soukup Petr (sucky)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIc PP, 5+ OS3923
704.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
705.Radic Stepan (IngRadic)6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS3913
706.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
707.Mikan Tom (1mikovec)VIIIb OS, VIIIb RP, VIIc OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, VIIa RP3896
708.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
709.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
710.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
711.Šimek Pavel (Pavsi)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3870
712.Malčík Zdeněk (zdenous)9- PP, 9- PP, 8 flash, IXb PP, IXa flash3862
713.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
714.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
715.Slezák Ondřej (Karbous)10 PP, Xb RP, Xb PP, Xb PP3822
716.Skywallker Look (notorik)7a OS, 7+/8- OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIb OS, 6 flash, VIIb flash3816
717.Poláčková Alžběta (polackovabety)6b+ OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS3810
718.Tichý Jiří (Jirik)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS, 7+ PP, VIIIa flash, 6- OS, VIIa OS3801
718.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
720.Stejskal Filip (stejskalfilip@gmail.com)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4+ OS3787
721.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
722.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9- PP3756
722.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 8- PP3756
724.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS3754
725.Frič Jakub (cubafr)IXc RP, IXb solo, VIIIc RP, VIIIc solo, VIIIa solo, VIIa OS, 5+ OS3751
726.Straka Josef (Straka)8+/9- PP, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb PP, VIIb OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa RP3738
727.Korbelová Eva (CalamityEvita)6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3735
728.Polák Martin (Belgi)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5 flash3732
729.Mikolášek Jiří (7george7@seznam.cz)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3720
730.Válková Jana (ValkovaJ)6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 5 OS, 5a OS3718
731.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
731.Nováček Jan (Cokin)7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP3700
733.Fliegl Ondřej (fondra)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3695
733.Bílek Michal (Lebkoun.cz)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3695
735.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7 PP3688
736.Gola Vítězslav (Víťas Gola)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, 6+ RP, 5- OS, V OS, IV OS3683
737.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6b PP, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS3648
738.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3645
739.Hanyk Lukáš (Hány-L)7- flash, 6 OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3638
740.S V (vsp)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3632
741.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- PP, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 5a OS, 5a OS, 5a flash, 5 flash, 5 flash, 4c flash3618
742.Bolechová Mata (MataB)8 PP, 6b+ PP, 6a OS, 7 RP, 6a flash, 5c OS, 5c OS3585
743.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
744.Balog Miroslav (miris333)7- RP, 5c OS, VIIa OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5a OS3583
745.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
746.Novotná Eliška (Elík)9+/10- flash, 7c OS, IXb flash, IXc PP3578
747.Damašek Jan (Damajda)9+ PP, 9+ PP, 9 RP, 8+ RP3570
748.Gelová Emilie (emča)7b OS, 7a+ RP, 6c+ flash, 6b OS, 6a OS3529
749.Šikola Jakub (Cubeer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- flash3520
750.Pechačová Blanka (Blandulinka)7- RP, 7- PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP3512
751.Krejčová Anežka (agnes k.)6+/7- OS, 6b RP, 6+ RP, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 6 RP, 5c RP, 4b OS3510
752.Houra Ondřej (Bazilišek)6+ OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3508
753.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
754.Kratěna Pavel (Scare)8 RP, 8- RP, 8- RP, VIIIa RP, 7- RP, VIIa RP, VIIa RP, 8- AF3479
755.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
756.Šťastný Jiří (Happy)5c+ OS, 6a flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS3451
757.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
758.Kubeček Václav (1603)7-/7 OS, 6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 6- RP, 4 OS3449
759.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
760.Soldán Martin (marsol)7- RP, 7- RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3434
761.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
762.Hablová (Hablomic)6+ flash, 6+/7- PP, 6- OS, 6+ PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5+ flash3431
763.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6- OS, VII flash, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5 OS3426
764.Kašpar Pavel (xpalko)6 OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5- OS, 4c OS3420
764.Vondrová Jackie (Jackie)VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5 OS, VI OS, VI OS3420
766.Skalická Viola (Viola Skalická)7-/7 flash, 7 PP, 7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash, 3+ OS3406
767.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 solo3402
768.Mangel Aleš (Alesh)8 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3395
769.Dušánková Martina (Martanka)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP3390
770.Kuncl Vašek (hlodak)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP, 4 OS3387
771.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
772.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP3378
773.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
774.Hejný Jakub (Buba90)9+ PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP3356
775.Petrůj Jaroslav (Kopei)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3345
776.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
777.Hrachovinová Světlana (SWětla)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ PP3325
778.Kubečka Libor (nahatch)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 5 RP3308
779.Míšek Jakub (Farqal)6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3301
780.malinkej Votíšek (v)7a+ OS, 7a+ OS, 8+/9- PP, 7a flash3297
781.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
782.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
783.Patočková Klára (klárčulí)6+ OS, 6 OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS3270
784.Klemsa (fakub)6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5- flash3262
785.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
786.Jedličková Šárka (Šáruš)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash3257
786.Sedlák Pavel (El escalador hermoso)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 6 RP3257
788.Brown Bobby (moudrej)7- OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP3247
789.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
789.Janovič Tomáš (janovictom)6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS3245
791.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6 OS, 6+ RP, 6- flash3237
792.Hanousková Lucie (lucie58)7- RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 6- RP, 5 flash, 4 OS, 5- PP3224
793.D Lenka (Tuleňule)7- flash, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4 OS3219
794.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
795.Sučík Radko (Suco)8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- PP, 4+ OS, 4+ OS, 3 solo3210
796.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8+ PP3200
797.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
798.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
799.Krejčí Vladimír (_krvl)VIIIb/VIIIc RP, VIIIb/VIIIc RK, VIIIa PP, VI OS, VIIb RP, VIIb PP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa PP3161
800.Strouhal Martin (Martin S.)VII OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP, VII RP, VII RP, VIIb RP, V OS, V OS3160
801.Štěpánek Jára (jari kuri)8+/9- PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS3144
802.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
803.Kovařík Radim (radimkov)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP3132
804.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
805.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 7- RC3116
806.Bizík Marek (marq)7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 PP, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5- PP, 3 OS3109
807.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
808.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
809.Máslo Daniel (danmaslo)VII OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, V OS, V OS, V OS3095
810.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8- flash, 7 OS, 7- flash, 6+/7- flash3084
810. (brecka6)VIIc OS, 6+ OS, 6 RP, VIIb RP, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, VI RP3084
812.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
813.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
814.Staněk Patrik (Paťo)7 flash, 7 flash, 7 PP, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash3074
815.Málek Jan (Kostrman)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5 flash, 4 OS, 4 flash3057
816.Ordelt Jaroslav (feferon)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 6 RP, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6- PP, 5+ PP3054
817.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
818.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
819.Kratochvíl Ondra (Wewerka)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 flash, 5 AF, 6- AF3034
820.Němec Jan (Rusi)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS3033
821.Kozel Jan (jkozel)8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 6 OS3028
822.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
823.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
824.Hála Kamil (Kejma_je_Král)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash3006
825.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
826.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
826.Holub Petr (Petas10)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS2982
828.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
829.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
830.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
831.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 9+/10- PP, 9- flash2953
832.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
833.Romanovská Lucie (Kučka)7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ PP, 6 flash, 6 flash2946
834.Lobpreisová Renata (Buzola)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2945
835.Kuprin Nikita (Nikita)8 PP, IXa PP, 8- PP, VIIIa OS, VIIb flash2931
836.Slavík Jan (Honza_S)5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, VIIa RP, VI flash2927
837.K J (Krája)7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 6 flash, 7+ AF, 7- AF2924
838.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
838.Hrdličková Jana (Ozvěna)6+/7- OS, 7 RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS2923
840.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
841.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
842._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
843.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
844.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
845.Surina Anastasia (Surina)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 4 flash2875
846.Plaček Michal (Vasekdegamma)Xc PP, VIIIc OS, 6+ OS, VIIc flash, 6- OS2869
847.Jelinek Ales (ziznivyjelen)6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RK, 5 flash, IV OS, IV flash, IV flash, IV flash2845
848.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
849.Nedělčev Ondřej (nedelceo)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5- flash2837
850.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
850.Kučera Roman (Kůča)8a PP, 7c+ PP, 7a+ OS2834
852.Jakš Pepa (sepp.bergsteiger)7 flash, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS2832
853.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
854.Nováková Lucie (Mrs. Mikko)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS, 4 OS2823
855.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
856. (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
857.Macek Tomáš (Macíno)VIIb OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP, 5 RP, 5 PP2815
858.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
858.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
860.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
861.Kubik Michal (Anor)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5 flash, 5 flash, 4 OS, 5+ AF2792
862.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
863.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
863.Bláha Lukáš (Luky:-))8+ flash, 7+ flash, 7 flash, 6 OS, 6+ flash2784
863.Vaněček Michael (Michael)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS2784
866.Mazanec Daniel (n0x)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS2782
867.Záhora Ondřej (Ondřejj)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash2781
868.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
869.Suchý Ondra (ByONDRa)6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, IV flash2775
870.Slezák Adam (Pivas)VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS2770
871.Vyvadil Martin (vyva)VIIIa flash, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP, VI OS, VIIa flash, VIIb AF, VIIc AF, VIIa AF2757
872.Buben Oskar (OKI)6b OS, 7- flash, 7- PP, 6+ PP, 6- flash, 5- flash, 5- flash, 4- solo, 1 solo2752
873.Genda Milan (Gendis)9+/10- PP, 9 PP, Xa PP2750
873.Čížek Matěj (Cizkoa)9+ PP, 9 PP, 9 PP2750
875.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
876.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
877.Šindel Vašek (vava10)8 PP, 7a PP, 8-/8 PP, 8- PP2731
878.Machatý Ondřej (machy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, IV solo2727
879.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6+ OS, 6A solo, 6A solo, 6- OS, 6+ solo, 5A solo, 5 solo, 4 solo, 4 solo, 4 solo2726
880.Kupka Petr (Ory)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP2725
881.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 7b OS, 7a+ OS2716
882.Brouček Michal (_brouk_)8- flash, 7 OS, 7 OS, 7- PP, 6 PP2709
883.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9+ PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP2700
884.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
885.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
886.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
887.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
887.Lazar Petr (Petricek)VIIc OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RC2654
889.Ježková Jaroslava (Jarka Jezkova)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ flash, 4 flash, 3 RC2635
890.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
891. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
892.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
893.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
894.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
895.Riha Honza (Chuck)VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS2620
896.Málek David (davmalek4)6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 5b OS, 5a OS, 5b flash2601
897.Prik Jiri (jiprik)5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 6- PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2598
898.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
899.Kratochvíl Vláďa (WoKo)9+ PP, 9/9+ RP, 8- flash2588
900.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
901.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
902.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
902.Valoušek Honza (rejtmon)7c PP, 7b+ PP, 7b PP2568
904.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
905.P Tomas (TomP)9 RP, 9- PP, 7a+ flash2563
906.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
906.Horáček Šimon (Šajmon)8-/8 RP, 7+/8- flash, 7 flash, 6+ flash, 5 flash2551
908.Gerža Pavel (Pa8age)7a+ flash, 6c+ RP, 6b+ flash, 6a flash, 7b AF2524
909.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
909.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS2520
911.Novy Peter (Pioter)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5+ flash2519
912.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
913.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5- OS2507
914. (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
915.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
916.Mikšík Robert (bobymikes)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+/7- RP, 5+ OS, 5+ OS2474
917.Lovecka Lucka (Lutzka)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ PP2472
918.Najman Jacob (Kubáno)9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP2466
919.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
920.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
921.Raška Tomáš (minimatys)6+ RP, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS2451
921.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
923.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
924.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
925.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
926.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
927.Krejčí Filip (Filip_k)8 OS, 7a OS, 6c+ OS2416
928.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
929.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
930.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
931.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
932.Vitásek Tomáš (Witty)5 OS, 5 OS, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP2399
933.Hrdinová Andrea (vopička)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP, 5 PP, 5- RP, 4- solo2397
934.kimi (kimi)9- PP, 7- flash, V OS, 5 flash, IV OS, III OS, III OS2394
935.Divina Ondřej (Blad)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP2393
936.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
937.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
938.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
939.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
940.Gápa Vojtěch (Gapis)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2370
941.Málek Martin (malekmartin)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 3 OS2369
942.Václavík Jan (jvaclavik)5c OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 5 OS, 5- OS, 3+ OS, 5 RC, 7- RC, 6 RC2364
943.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
944.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
945.Hrabec Lukáš (Gibous)VIIIa OS, VIIIa flash, VIIIa flash, VII OS, VII flash2353
946.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
947.Vojtíšek Václav (Brzdič)V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, VI RP2346
948.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
949.. . (Climb)VIIIc RP, VIIc RP, 6 RP, VII RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, III RP, II solo2339
950.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
951.Z. Dan (danza)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 5- OS2332
952.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
953.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 7+ OS2316
954.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
955.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
956.Hornová Janča (Jeannicka)5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS2300
957.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
958.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
959.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
960.Mach Tomáš (Manwellcz)8- OS, 7a+ PP, 8+ PP2284
961.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
962.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
963.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
964.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
965.R P (PR)7a OS, 6c OS, 7a RP2254
966.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+ PP, 10 PP2250
967.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
967.T Vojta (mag)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7- RP2244
969.Š Dino (Dino)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6 RP, 6- flash, 4+ OS, 5 RP2240
970.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
971.Suchopár Martin (suchoš)8-/8 PP, 8- PP, 7+ RP, 6+ PP2235
972.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 7- PP2222
973.Kubeček Jeňa (tatka)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 4+ OS2210
974.Šlajer Petr (Šlojíř)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4+ OS2207
975.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
976.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
977.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
978.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
979.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
980.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
981.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
982.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
983.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
983.Pražák David (dejvi)VII OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, VI flash, 4 OS, 4 OS, 3 OS2162
985.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
986.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
986.Spilka Martin (mat)10 PP, 10- PP2150
988.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
989.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
990.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
991.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
991.a a (lMartinl)8/8+ PP, 8 PP, 8- flash2140
993.Krajčovič Peter (Peter_Kr)6+/7- flash, 6+ flash, 5+ OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ flash, 3+ OS2138
994.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
995.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
996.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
997.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
998.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
999.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
1000.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
1001.Schebesta Marek (Ostasch)VII OS, VII RP, VII RP, V OS, V OS, V RP, V RP, III OS, III RP, VIIb AF2089
1002.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
1003.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
1004.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2069
1005.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
1006.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
1007.Trpělka Kryštof (kryst_off)VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV RP2064
1008.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
1009.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
1010.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
1010.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
1012.Širůčková Tereza (terous)8a+ PP, 8a PP2050
1012.Polišenský Lubomír (Luba_P)10- PP, 9+/10- PP2050
1014.Busek Stepan (StepanB)8/8+ PP, 8- RP, 8- PP2041
1015.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
1015.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
1017.Snaselova Martina (Emily)7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 7 AF2036
1018.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
1019.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
1020.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
1021.Exner Radek (exak)VIIIc OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIa OS2026
1022.Vaněčková Běla (Běla)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2025
1023.Krucký Jaroslav (JardaKrucky)7- OS, 7- OS, VIIb flash, V OS, VI flash, 8- AF2023
1024.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
1025.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
1026.Stráníková Amálie (amalie.stranikova)7- flash, VIIIa flash, 6+ flash, VIIa flash, VIIa flash, VI -, VIIb -, VIIa -2015
1027.Homolková (j.h.)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ PP, 5 PP, 5- PP, 5- PP, II OS2011
1028.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
1029.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
1029.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
1031.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
1032.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
1033.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
1034.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
1034.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
1034.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
1037.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
1038.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
1038.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
1040.Reiner Radek (RadRei)VIIb OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, VI flash, V solo, I solo1981
1040.Jiříček Marek (marke)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS1981
1042.Plhon Frantisek (Frap)7a OS, 6c flash, 6a+ flash1978
1043.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
1044.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
1045.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
1046.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
1046.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
1046.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
1049.Daniel Ondřej (Andy93)7- flash, 7- flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash1965
1050.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
1051.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
1052.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash1956
1053.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
1054.Jíše Zdeněk (ZdenekJ)6+/7- flash, 6+/7- RP, 5+ OS, 4+ OS, VI flash, 4+ flash, 5+ -, 6- -, VIIa -, 7+/8- -1942
1055.Učíková Barbora (Pekařka)6- OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 4 flash, 4 RP, 4- solo, 5+ AF1941
1056.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
1057.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
1058.Horský Baron (M@ra)VIIc solo, V OS, IV OS, IV OS, 4 OS, 4 OS, IV RP, 4 solo, IV solo, IV solo1936
1059.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
1060.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8- OS, 7+ flash, 7 flash1928
1061.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
1061.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
1063.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
1064.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
1065.černý daniel (osman)9+/10- PP, 7c PP1906
1066.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
1067.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
1068.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
1069.Dörr Dominik (dorrdo)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP1898
1070.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
1071.Šnapková Petra (Šnapka)7 PP, 7- flash, 7- RP, 6 OS1891
1072.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1072.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
1072.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
1072.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
1072.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1077.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
1077.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
1079.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
1080.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
1081.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
1081.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
1083.Kubiena Roman (fredos)6c+ PP, 6c PP, 6c PP1868
1084.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
1085.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
1086.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
1087.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
1087.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
1087.Bílý Michael (Doom312)7+ PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS1860
1090.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
1091.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
1092.Drobná Danča (Brouk_81)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- PP, 4+ RP, 3 OS, 4 RP, 4 RP1855
1093.Krátký Martin (homerr)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3 solo, 3 solo1850
1094.Leitgeb Šimon (LeSimon)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 4 OS, 6 AF1846
1095.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
1096.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
1096.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
1098.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
1098.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
1098.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS1838
1101.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
1102.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
1103.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
1104.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6+ RP1830
1105.Nguyen Zuzka (zuzng)6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ RK, 6+ AF, 4 RC, 5 RC, 4+ RC1829
1106.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
1107.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 6+ OS, 6- OS, 5 OS, 7 AF, 6 AF1824
1108.Valenta Lukáš (Atmelavza)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3 RP, 6 AF1823
1109.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
1109.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
1111.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
1112.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, IXc AF, Xa AF1811
1113.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
1114.Budinská Eva (chimenea)7b+ flash, 7c PP1803
1115.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
1116.Cibulka Ondřej (cibaa)7 OS, 6+ OS, 6 flash, 5+ OS, 8+ AF1795
1117.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
1118.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP1780
1119.Štěpánek Martin (Šwéd)7+/8- flash, 7 OS, 7- flash1778
1120.Nyč Marek (majahukkataival)8a PP, IXa OS1772
1121.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
1122.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
1123.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
1124.Hladík David (david94)7c PP, 7b+ PP1762
1125.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
1126.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
1127.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
1128.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
1129.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
1130.Posekaný Lukáš (Lukýno)8-/8 RP, VIIb OS, VIIb OS, V flash1736
1130.Hulle Jakub (JacobH)5 OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 5 AF, 5 AF1736
1132.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
1133.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
1134.Běhounek Michal (Grenvy)8+ OS, Xa PP1728
1135.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
1135.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
1137.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
1138.Králíček Pavel (pavelkralicek)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS, 3 OS, 5 RK, 5 AF, 3 RC, 4 RC1717
1139.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1139.Mayer Martin (mmayer)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1141.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
1142.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
1142.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
1142.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1145.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1145.Vrána Miloslav (havran)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, 4+ OS1710
1147.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1148.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
1149.androsz anaxym (anaxym)7- OS, 6+ OS, 6+ RP, 5- OS1701
1150.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
1151.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1152.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1153.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1154.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1155.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1156.Endrychová Alice (Skamasi)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS, 5 RC1687
1157.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1158.Ponomarev Jiří (George-JP)IXa RP, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb AF1681
1159.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1159.Duda Matej (matej.duda)7b+ PP, 7a OS1678
1161.Holec Petr (pjakopetr)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, III OS, II OS1677
1162.Kakihara kakihara (kakiharaa@centrum.cz)7 PP, 6+/7- RP, 6+/7- RP, 6+ PP1676
1163.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1164.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1165.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1165.Vrátný Míra (miras)6+/7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1663
1167.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1168.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
1168.Leitnerova Zuzka (zuzinka)9- PP, 8+/9- PP1656
1170.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1170.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1170.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1173.Horáček Zdeněk (Pajout)7b flash, Xa RK1652
1174.Gaigr Jonáš (Pomurnik)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5- RP, 3 OS1647
1175.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1176.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1176.Walter Michael (MikeWithBike)6b+ RP, 6b+ PP, 6a OS1638
1178.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1178.Kužel Jirka (Zajda)7a OS, 7b RP1632
1180.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, VIIa RP, 3 OS, III OS1631
1181.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1181.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1181.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1181.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1185.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1186.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)7a+ OS, 7a flash1625
1187.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1188.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1189.Da climber Tom (glin)VII OS, VIIb OS, VII OS, IV RP, IV RP, IV RP, I PP, VIIa AF, III RC, II RC1607
1190.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1190.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1190.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
1190.Veselský Ondřej (PacesOV)7b flash, 7a flash1606
1194.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1195.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1195.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6 RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 solo, 4+ solo1603
1197.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1197.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1197.Jenc Martin (jencmart)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 6 RP1601
1200.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1201.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1202.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1202.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1202.Obst Petr (Ptí)8 OS, 8- OS1594
1205.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1206.Horňák Lukáš (joHny237)8+/9- RP, 8- OS1586
1206.X Martin (Kšandy)7a OS, 7a+ RP1586
1208.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1209.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1209.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1211.Havlín Ondřej (Ondraha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1574
1212.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1212.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1214.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1215.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1215.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1215.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1215.Hyr Filip (Filips)7+ OS, 6+ OS, 6 OS1566
1219.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1219.Hora Jiří (jiri.hora)7- OS, 6 OS, 5- OS, 4+ OS1563
1221.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1221.Kaufman Jaroslav (jarda.kaufi)8+/9- PP, 8+ PP1562
1223.Hock Aleš (Makak)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4 OS1560
1224.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1225.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1226.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1226.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1226.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1229.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1230.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1231.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1232.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1233.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1233.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1235.Kotková Veronika (Vrie)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS1534
1236.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1237.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1238.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1239.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1239.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1239.Cimprich Vladimír (Ladis)5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a flash, 5 solo1523
1242.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1243.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1243.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1245.Kolek Martin (Kolčo)6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash1519
1246.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1246.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1246.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1249.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1249.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1249.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6 flash, 4+ flash, 6+ AF1513
1252.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1253.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1253.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1253.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1256.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1257.Mach Ondrej (Zarathustra)7- OS, 6+ OS, 7- RP1508
1257.Reich Lukáš (Looky)7 OS, 7- OS, 6 RP1508
1259.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1260.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1260.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1262.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1263.Lencová Simona (SimčaL)7 flash, 6+ OS, 6+ OS1497
1264.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1264.Posekaný Lukáš (Mója)8- OS, 7+/8- OS1494
1266.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1266.L I (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1268.Němec Lukáš (pejloz)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, VI RP, IV RP1486
1268.Čeřovský Jan (HONZA75)7a+ RP, 6c OS1486
1270.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1271.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1271.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1273.Černý Jan (Cipis)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 4+ OS1476
1274.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1275.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1276.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1276.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1276. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1279.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1280.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1281.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1282.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1283.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1283.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1285.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1286.Spousta Vojtěch (Vojtech87)VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa RP, IV OS1452
1287.Vak Tomáš (Hadrburg)8- OS, 8-/8 PP1447
1288.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1289.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1290.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1290.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1292.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1293.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1294.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1294.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1296.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1297.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1297.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1297.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1297.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1297.Krbcová Nika (Freenika)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1302.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1303.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1303.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1305.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1305.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1305.Hanzlik Ales (cegon)IXb PP, IXb PP1406
1308.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1309.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1310.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1311.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1312.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1312.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1312.Zloch Martin (Cartyzlo)7- RP, 7- RP, 7- RP1380
1315.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1316.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1317.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1317.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1319.buhak (coho)11-/11 OS1372
1320.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1321.Mikel Honza (DorQuendi)5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 4 flash1367
1322.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1322.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1322.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1322.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1322.Sedlacek Jozef (juzek)7-/7 OS, 6+ OS, 5- OS1366
1327.Poliček Petr (qetr)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1363
1327.Engelhart Filip (FilipEngy)6 OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, 8- RC, IV RC, IV RC, VI RC1363
1329.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1330.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1331.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1331.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1333.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1334.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1334.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1334.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1334.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1334.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1339.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1340.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1340.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1342.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1342.Solanský Pavel (Capybara)7 PP, 6 RP, 6 PP, 5 RP1340
1344.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1344.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1344.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1344.Jelínková Karolína (lampiczka)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5 RC, 4 RC, 3 RC, V RC, I RC, I RC1338
1348.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1348.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1350.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1350.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, IV RP1334
1352.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1353.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1353.Šedivková Veronika (Hvězda)VII OS, V OS, V flash, V flash, IV flash, III flash1331
1355.Semerád Václav (SemeradVa)8/8+ PP, VIIIc flash1328
1356.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1357.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1358.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1359.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1359.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1361.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1362.S. Petr (Dědula)8- RP, 8- PP1310
1362.Novák Martin (handycraftsman)8- RP, 8- PP1310
1364.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1365.Míšek Petr (Plech)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ solo, 4 solo, 3 solo1308
1366.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1367.Mňuková Veronika (verca_mn)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb -, VIIb -, VIIIb -, VII -1304
1368.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1369.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1370.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6 OS, 6+ flash1297
1370.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1372.M Vojta (mici xxx)5+ OS, 5+ RP, 4 OS, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 6 AF1295
1373.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1373.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1373.Liškutin David (Liškut)VIIIc OS, VIIIb OS1294
1376.Tomsová Adéla (Atom)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 7- AF1292
1377.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1377.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1377.Papež Karel (žepap lerak)5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS1288
1380.Neu Michaela (nvkdea)5+ OS, 5+ flash, 5 flash, 4 OS, 5- RP, 6 AF1286
1381.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1382.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1383.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1384.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1385.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1386.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1386.Hůrka Matouš (koyamaczech)7 OS, 5+ OS, 6- flash1272
1388.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1389.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1390.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1391.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1392.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1392.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1392.Kylar Ivo (Ivos)6 OS, 5+ OS, 5- OS, 5 PP, 5 RC, 5 RC, 5- RC, 6 RC, 6- RC, 6 RC1266
1392.Štenclová Lenka (LenkaS)7 flash, 6+ RP, 6 flash1266
1396.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1397.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1397.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1399.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1400.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1401.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1402.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1403.belas jan (belina)8+ PP, 6B solo1254
1404.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1405.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1405.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1407.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1408.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1408.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1408.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1408.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1408.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1408.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1408.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1408.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1408.Gazdarica Miloš (epiraten)7+ OS, 7- OS1244
1417.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1417.Král Jakub (kralik2)7- OS, 5+ OS, 5 OS1241
1419.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1420.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1421.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1422.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1422.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1424.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1424.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1426.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1427.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1428.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1429.Mynarčík Petr (hrobař)6c+ PP, 6a+ OS1222
1430.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1431.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1431.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1431.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1434.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1434.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1436.Klusák Martin (Klusakm)6 PP, 5 flash, 4 OS, IV OS, 5- RP, II solo, VII RC, VI RC, VIIa RC, VI RC1210
1437.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1437.Blahuta Tomáš (Blahuťák)7+ flash, 7+ flash1206
1439.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1440.Oprchal Nikola (Erv)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 7 RC, 6 RC1204
1441.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1442.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1443.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1443.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1445.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1446.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1446.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1446.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1446.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1446.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1446.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1446.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1446.Vambera Jiří (vambik)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS, 4 AF, 5+ AF, 5+ AF, 4 AF1194
1446.P Vilda (vpatzelt)VIIIb OS, VIIIa OS1194
1455.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1455.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1455.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1458.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1459.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1460.Zembol Radim (Vendy)6 flash, 6- flash, 6- flash, 4 OS1181
1461.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1461.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1463.Breckl Jakub (jbreckl)6- OS, 6+ PP, 5+ RP, 4 OS1179
1464.motl dalibor (moták)6 OS, VI OS, 5 RP, 4 solo, III solo, 2 solo, II solo, 1 solo, I solo, 1 solo1177
1465.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1466.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1466. (SPIDERRICO)10- OS1172
1466.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1469.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1469.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1471.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1471.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1471.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1471.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1475.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1476.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1476.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1478.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1479.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1480.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1481.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1481.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1481.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1484.Švarcová Anežka (anešvar)8-/8 RP, 7- RP1149
1485.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1486.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1486.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1486. (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1486.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1486.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1486.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1486.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1486.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1486.Kejklíček Ondřej (oklicek)6b OS, 6a OS1144
1486.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS1144
1496.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1496.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1496.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 RC, 6 -, II -, 5 RC, 6 -1141
1496.Zuzáková Jana (jajazu)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1496.Deák Jaromír (inlog)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1501.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, II solo1140
1502.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1503.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1503.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1505.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1506.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1506.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1506.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1509.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1510.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1510.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1510.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1510.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1510.Jeliga Marek (Marin)8b/8b+ PP1125
1510.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1510.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1510.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1518.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1518.Olšovská Michaela (Mejša)6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ AF1123
1520.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1520.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1520.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1520.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1524.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1524.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1524.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1527.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1527.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1529.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1529.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1529.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1532.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1533.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1533.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1535.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1536.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1536.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1538.Matoušková Jana (Jana)7 flash, 7 flash1106
1538.Khaibullin Rishat (Rishat)10 PP1106
1540.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1540.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1542.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1543.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1543._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1545.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1545.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1545.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1545.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1545.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1545.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1545.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1545.Mikulec Martin (Marcin)8b PP1100
1553.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1554.Vejvoda Pavel (TvojeBába)7+ RP, 7/7+ RP1095
1555.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1555.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1555.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1555.Roth Vaclav (Rotax)7- OS, 6+/7- OS1094
1555.Ipon judista (Radis)6c+ OS, 5a OS1094
1555.Kulatá Veronika (Kulatav)6a+ OS, 6a OS1094
1561.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1561.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP1092
1561.Dvorník Petr (Dvorňas)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 7 AF1092
1564.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1564.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1566. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1567.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1568.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1569.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1569.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1571. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1572.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1573.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1573.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1573.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1573.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1573.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1573.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1579.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1580.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1580.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1580.Herman (tomasherman)6a+ OS, 7 PP1072
1583.Bubenová Vanda Lee (Švanda)7-/7 OS, 6+ OS1069
1584.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1584.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1586.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 6 flash, 5 flash1062
1587.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1588.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1589.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1589.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1589.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1589.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1589.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1589.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1589.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1589.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1589.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1589.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1589.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1589.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1589.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1589.Jahoda Martin (Jahys)VIIIc PP, VIIIb PP1050
1589.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1589.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)XIa PP1050
1589.Řitička Ondra (boreal)10- PP1050
1589.Bauše Rudolf Otto (Ondra)10- PP1050
1589.Urbášek David (urbasekd)10- PP1050
1608.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1609.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1610.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1610.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1610.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1610.Komarov Akademik (komarem)VIIIb OS, VIIb OS1044
1614.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1614.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1614.Straka Vojta (Vojtastr)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1617.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1618.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1619.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1619.Kunzová Jitka (Kitka)VI OS, VII PP, V flash, V flash1028
1621.Puncochar Michal (Xpun)7 OS, 6+ flash, 7+ AF1026
1622.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1622.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1624.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1625.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1626.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1626. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1626.Marášek Jakub (majak8000)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1629.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1630.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1631.Šimečková (Klára531)6b+ PP, 6a flash1009
1632.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1632.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1634.. . (Wondas)8a PP1006
1634.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1634.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1634.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1634.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1634.Fík Lukáš (Fik)9+/10- PP1006
1640.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1640.Vincourková Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1642.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VIIb RP, VIIa RP, IV RP1002
1643.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1643.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1643.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1643.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1643.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1643.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1643.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1643.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1643.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1643.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1643.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1643.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1643.Janecek Michal (miskis)8a PP1000
1643.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1643.Abt Lukáš (asu)9+/10- PP1000
1643.Lautner Jiri (jiri lautner)9+/10- PP1000
1643.Pavlíček Jakub (konoo)8a PP1000
1660.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1661.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1661.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1661.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1661.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1661.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1666.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1666.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1668.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1668.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1670.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1671.Kostal Jindrich (sosad)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4 AF, 4+ RC989
1672.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1673.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1674.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1675.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1676.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1676.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1678.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1678.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1678.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1681.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1682.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1682.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1684. (karelwimmer)7b+ OS972
1684.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1684.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1687.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1688.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1689.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1689.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1689.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1692.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1693.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1694.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1695.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1695.b tomas (01021981)9+ RP960
1695.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1695.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1699.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1699.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1701.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1701.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1701.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1701.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1701.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1701.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1707.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1707.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1709.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1709.Pilka Tomáš (Pilkyn)9 flash953
1711.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1711.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1711.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1711.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1711.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1711.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1711.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1711.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1711.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1711.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1711.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1711.Kaprál Tomáš (Kapr)9+ PP950
1711.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1711.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1725.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1726.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1726.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1726.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1726.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1726.D David (DavidD)5c+ OS, 5c+ OS944
1731.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1731.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1733.Greplová Evka (pindruše)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
1734.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1735.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1736.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1737.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1737.john martin (johnny)9/9+ RP935
1737.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1740.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1740.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1742.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1742.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1744.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1745.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1745.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1747.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1748.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1749.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1749.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1749.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1749.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1749.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1749.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1755.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1756.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1757.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1757.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1757.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1757.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7b OS922
1757.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1762.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)7+ RP, 6+ RP920
1763.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1763.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1765.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1766.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1766.Skapa Vojtěch (vojtas)5a OS, 5a OS, 4c OS916
1766.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1769.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1770.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1770.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1770.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1770.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1770.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1770.Zdebski Vilém (Vilas)7c RP910
1770.Popovský Mikoláš (Mikoušek)9 RP910
1777.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1778.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1779.Mílek Michal (misak)9 PP906
1779.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1779.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1779.Woki Woki (Woki)9 PP906
1779.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1779.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1779.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1779.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1779.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1779.Bradáč Jirka (nitro)9 PP906
1779.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c PP906
1790.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1791.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1791.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1791.Žák martin (martin žák)9- flash903
1794.Petula Libor (Libi)9 PP900
1794.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1794.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1794.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1794.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1794.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1794.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1794.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1794.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1794.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1794.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1794.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1794.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1794.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1794.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1794.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1794.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1794.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1794.gendová alexandra (saša)7c PP900
1794.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1794.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1794. (EvaK)9 PP900
1794.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1794.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1794.Novacek Honza (coko)7c PP900
1794.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1794.Winter Lukáš (gomez)9 PP900
1821.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1821.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1823.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1823.Richtr Pavel (satori)6+ PP, V OS, V OS, 7+/8- AF895
1823.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1826.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1826.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1826.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1826.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1826.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1831.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1832.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1832.Kolářský Petr (PetrK)5 OS, 5- OS, 4+ OS891
1834.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1834.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1836.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1837.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1838.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1839.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1839.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1839.Hlinka Ondřej (ondrahlinka)9-/9 PP881
1842.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1843.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1844.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ PP, 5c OS878
1845.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1845.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1845.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1845.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1845.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1845.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1851.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1851.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1851.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1851.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1851.# Miki (Miki)8+ OS872
1856.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1857.Petrek Marek (Majo)6+/7- OS, 5+ OS869
1858.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1859.kraťas petr (krta)5a OS, 5a OS, 4b OS866
1859.Havlín Josef (pepehavlin)5+ OS, 5- OS, 4 OS866
1859.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, V OS, V OS866
1862.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1862.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1862.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1865. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1865.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1865.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1865.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1865.Procházková Adéla (adel12)6 PP, 6 PP, 6- RP860
1870.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1870.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1870.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1870.nosál noso (nos)9- PP856
1870.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1870.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1870.Štěpánek Michal (Joshka)9- PP856
1870.Lukášová Jana (Janiluk)7b+ PP856
1870.Čermák Lukáš (Luk)9- PP856
1879.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1880.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1880.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1882.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1882.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1882.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1882.F P (peutetre)7b flash853
1886.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1886.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1886. Jára (EDÚ)9- PP850
1886.Ludvik O (ludes)9- PP850
1886.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1886.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1886.Prochazka Nina (Ninja)9- PP850
1886.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1886.Macháč Martin (spike)9- PP850
1886.peklo (peklo)7b+ PP850
1886.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1886.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1886.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1886.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1886.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1886.Sejk Jan (šejk)7b+ PP850
1886.Výšek Honza (Malej bejk)Xa PP850
1886.Novotný David (novotny.david)Xa PP850
1886.Giel Jitka (JitkaG)4b OS, 4a OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS850
1886.Tomsus (tomsus)9- PP850
1886.Tomanová Andrea (andrejka)6 OS, 5+ PP, 4+ flash850
1907.Dušánková Veronika (Verča D.)8/8+ OS847
1908.Olšan Petr (pepeolsi)VII OS, VIIb OS, VIIc AF, VIIa AF846
1909.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1909.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1909.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1909.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1909.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1909.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1909.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1909.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1909.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1909.Zahradníková Barbora (Baarbucha)7- OS, 4+ OS844
1909.Jurman Marek (jurmes)5+ OS, 4+ OS, 5- RP, 3 RP844
1920.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1921.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1922.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1923.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1923.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1925.Tesárek Jan (tesil)6- OS, V solo, III OS, IV solo, III solo, III solo835
1926.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1926.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1928.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1929.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1