LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5735 lezců
1157980 cest
Nové přelezy:
Rote Kante 10-
Ochcany Ka 9+/10-
Nebreč, Mu 10
Labutí Pís 9+/10-
Vodní Svět Xb
Waldemar M 7C
Opiju Tě R 7C
Waldemar M 7C
Chci Srát 9+
Lady Red P 7C

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
ZŠ Jihlava - Jihlava

Prodejny
HUDYsport - Brno
Husky Outdoor Shop - Plzeň
HUDYsport - Praha 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový komentář 

 veri kut
Hmm, tak skoro mi je to až blbý tady takhle Jardovi pochlebovat, ale tenhle člověk ví o čem mluví. Když tak člověk zalistuje v jeho příspěvkách, no tak to je krása. To je skoro na knížku. Jeden článek větší perla než druhý. Je pravda že komentářů je pod nima poskrovnu, přestože jsou o lezení především a tak by si jich zasloužili určitě více. Holt tady platí, že k Jardovo článkům netřeba komentáře. Jsou jasné, všeobsažné, prostě nejlepší. Diky Jardo. Díky za každé nové ráno. :)
Zapsal: hop, 16:00:20 17.01.2002
 Tak jo
Už jsem nedočkavě se těšil na ten článek s římskou číslicí a dočkal se a ...nelitoval. Dík.
Zapsal: J.R.S., 16:34:39 17.01.2002
 Pozn. k fotografiím
Kluci, díky. Proč se ale komentuju. Hope, vidím, že sis nevymýšlel, když si mi psal, že nemáš názvy k těm černobílým fotkám. Takže k těmto dvěma doplňuji:
Na té první je cesta Eiszeit za Xa na věž Dreifingerturm na Schrammsteinech, krásná linie s odvážným dolezem k 1.kruhu, mám pod tím kruhem léta pytel, snad letos, autorem je B. Arnold a vylezenou ji má i nebožtík Wolfi.
Na té dolní fotce sedí u kruhu Arnold ve své cestě Dauerbrener rovněž za Xa, věž Wilder Kopf na Affensteinech, na pozadí je vidět masív Schrammsteinů ze severní strany a ta obrovská věž je v článku zmiňovaný Falkenstein.
Zapsal: Jarda Maršík, 20:44:34 17.01.2002
 Názvy
Nejsou ty názvy z druhý strany fotek ? Vždycky tam byly. A jestli mě paměť neklame (klame mě dost často) tak na této fotce leze na Tříprstou věž zrovna Gulich.
Zapsal: John, 22:56:35 17.01.2002
 
Ty názvy jsou opravdu z druhý strany. Jenže Hop už ty druhý strany nemá. Na této fotce je myslím Arnold. Güllich je na jiné, focené z boku. Tu má Hop také k dispozici, takže o ni jistě nepřijdeme.
Zapsal: Jarda Maršík, 10:15:38 19.01.2002
 Díky Jardo
za celé toto jedinečné a pevně věřím že ještě dlouho nekončící pásmo o ráji všech pískařů.Mám molou prosbu, mohl by ses zmínit ještě o nějakých dalších pěkných cestách obtížnosti VII-VIII i vjiných oblastech jako v dílu XV ? Myslím, že by stačil i jen výčet stylu: oblast - 10 - 20 cest - kdo chce ten si je už najde. Díky moc .Za brněnskou sekci Rampik
Zapsal: Rampik Brno, 11:46:52 15.02.2002
 rdcwhjoXSBihDQtxqN
4Rc8GC I cannot thank you enough for the article post.Really thank you! Fantastic.
Zapsal: CdksjXiGAcgRhpBE, 09:30:29 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Reklama:
 Foto dne:
Příprava bouldrového svěťáku na Letné.
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184162)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Magor 80 Xc Ostaš
Fuerza Boris 6b+ Puerto Rico
Čekání Na Pýchyna Xc Teplické Skály
Lacademia 7a+ Puerto Rico
Cartón Piedra 7a Moclín
Nově komentované:
? 6a+ Cogollos
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Varianta Štětináč 8- Velká

 Nově v diskusi:
Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
Re: Něco pro svaz | nad hrobem | Re: zamknuti osmy | Adam zabojoval | installing and replacing bolts | Re: zamknuti osmy | ach jo | Re: Něco pro svaz | Re: zamknuti osmy | Re: zamknuti osmy |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Český pohár 2025 v boulderingu 2. kolo (61)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Minisérie Správci skal (21)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (9)
Adam Ondra na tiskovce zve na svěťák v Praze (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)

 Nově v inzerci:
Velmi spolehlivá a bezplatná nabídka půjčky | Velmi spolehlivá a bezplatná nabídka půjčky | Miury.. | Dolomity | cepíny , mačky - prodej | Tessin rock 2021 | Lezečky Gripit 30 | Tatry - extrémní výstupy | Spolulezkyně | Spolulezkyně |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 604 
 Ne 
 664 
 Nevím 
 192 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.