LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
25.Lebloch 10528
Bouldry:
23.Majdloch 9900
24.Nespoutaný 9878
25.Břicháček 9828
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Černý 4970
12.Procházková 4592

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1197802 cest
Nové přelezy:
Výprask SD 7A+
Altos, Gua 8a
Slavíci Z 8A
At Long La 7b
The Lord O 7b
Save With 7C+
Athenea 8a
Bellewe 7C+/8A
Pornokino 8A
Bellewe 7C+/8A

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Orel Břeclav - Břeclav
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový komentář 

 Bravo!
Jestli tam budou některé z fotek na velkém formátu, co už Pájka ukazoval u Kosti, tak se máme opravdu nač těšit. Za jeho fotky by se nemusel stydět žádný profesionál a snesou i ta nejpřísnější měřítka. Fota byla opravdu černoBÍLÁ a spoustě komentátorů na Lezci by se nelíbila. Díky této výstavě máme 30.11. o bod v programu více a tento deštivý podzim si budeme moci se slzou v oku nostalgicky zavzpomínat. Půjčte mi někdo kapesník...smrk, už se mi po tom Ríšolandu, jak Labák pojmenovali Nehasilové, stýská.
Zapsal: Bída, 10:19:21 13.11.2002
 Není to náhodou nostalgie?
Vypadalo to, jako že je nostalgie na Lezci zakázaná, kapitáne.....
Zapsal: tvrdý borec, 11:19:39 13.11.2002
 Ach, nostalgie
Kde jsi byl o hodinách českého jazyka, tvrdý borče? No, nedá se svítit, budu muset začít psát za každou větu:"Pozor, ironie!", "Myšleno vážně!", "Nevážně!". Nebo začnu používat ty dvojtečky a závorky:))) Názorná ukázka: .. při podvečernímh posezení u Kosti, když slunce zbarví do červena masivy na druhém břehu a ruka svírá půllitr se Samsonem. V tuto chvíli nezůstane v hospodě jediné oko suché a objevují se kapesníky:))) Rána jsou pak moudřejší večera a ti soudní se jdou léčit tím, čím si večer uškodili (vážně).
Bude to takto vyhovovat i těm méně chápavým?
Zapsal: kpt. Bída, 11:59:26 13.11.2002
 dlM6cWq7
I do love the manner in which you have famerd this challenge and it does supply me a lot of fodder for consideration. Nonetheless, from what precisely I have observed, I only wish when the actual responses pile on that men and women remain on point and not start on a soap box associated with some other news du jour. All the same, thank you for this fantastic point and whilst I do not really concur with it in totality, I value your perspective.
Zapsal: ePJKxR5FnYAN, 14:52:27 23.08.2015


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Reklama:
 Foto dne:
Přístup do sektoru Lido Stockholm proděním v moři, Taormina, Sicílie.
Taormina
 Databáze cest:
Všechny cesty (189259)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stair Way To Heaven 7b+ Mas De La Peña
A Tota Paleta 7a Garx
El Tupé De Roca 6c+ Garx
Fumata Blanca 6c+ Garx
Héroes En El Tiempo 7c El Panal
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
The Counselor 8A Chironico
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Nové komentáře:
Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | OH již už neláká? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (173)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (9)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (2)

 Nově v inzerci:
turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika | Gri gri | Fischer Transalp Tour 295 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 404 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 473 
 Ne, uniklo mi to. 
 404 
 Sleduji jen Adama. 
 405 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.