LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
10.Danda 11186
11.H2 11116
12.Klapal 11100
Bouldry:
10.Mokroluský 10550
11.Kopecký 10525
12.Popovský 10400
Hory:
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192
8.Zvonková 5717

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199874 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Horolezecký podcast Jana Čaje Šálka s Pavlem Johny Jonákem atd.

Odkaz na svůj poslední horolezecký horolezecký podcast nám poslal Jan "Čaj" Šálek, který už přes rok dělá audiorozhovory s lezeckými osobnostmi. Při tom posledním si povídal s Pavlem Johny Jonákem, který za bigwallovým lezením procestoval téměř celý svět.

Při vyprávění Johny vzpomínal na Grónsko, Mali, Namibii, Kyrgyzstán a další destinace i na svůj rodný kraj - Českomoravskou vrchovinu:




V předchozích dílech Čajovi u mikrofonu odpovídali Janek Bednařík, Tomáš Čada, Ondra Beneš, Franta Čepelka, Rudolf Tefelner, Josef Hausmann, Dušan Stoupa Janák, Tomáš Tomajda Sobotka a Tomáš Sedláček.

Viz:

anchor.fm/nadzemi

Čaj, Standa Holec   [úpravy] 07:24 26.06.2020Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jen tak dál09:11:13 26.06.2020
Poslouchám podcasty když jezdím do práce. Jsou velmi podařené. Jen tak dál.
stepanodpovědět 
 Re: Jen tak dál11:50:30 27.06.2020
Strašný audio, bože.....kup si nějakej mikrofon, nebo lepší diktafon. I když mě obsah zajímal, musel jsem to vypnout
odpovědět 
  Re: Jen tak dál21:45:12 27.06.2020
Tak, máme tu jeden parádní hate. Audio je v poho - poslouchatelný. Kup si reprák, protože podle tvého hodnocení to typuji na rozchrčenej notebook - v lepším případě...
Janodpovědět 
  Re: Jen tak dál14:00:45 28.06.2020
Ty ses hroznej ubožák.
odpovědět 
   Re: Jen tak dál14:07:13 28.06.2020
Kvalita zvku nie je ktovie aka, ale na to aby som to vypol to nieje. Ale ano, dalo by sa na tom zapracovat, je to obcas fakt nahovno. Super podcast.
Michalodpovědět 
    Re: Jen tak dál17:07:56 28.06.2020
Kvalita by sla poresit lepe, to je jasny. Ale moc se mi nechce vymyslet nejake sterilni studiove prostredi a mnohem radeji zajdu s lezci pokecat na skaly, k pivu a tak. No jo trochu punk, ale cert to vem...fajn den
Čajodpovědět 
     Re: Jen tak dál07:56:14 29.06.2020
Slyšel jsem zatím všechny díly a až na pár prvních dílů audio cajk. Snad jen v tom posledním, jak se ti tam začali montovat ty fotbalisti... :-)
bretacrodpovědět 
     Re: Jen tak dál19:41:07 29.06.2020
Ja to chapem, ze nechces byt vo vnutri, mozno by to vyriesil kvalitnejsi ruchovy mikrofon...
Michalodpovědět 

 Kras16:43:34 26.06.2020
Je tam i o krasu? Bych to mohl doporučit kámošovi.
Eržikodpovědět 

 pán je cestovatel07:24:22 27.06.2020
jakou asi má panáček uhlíkovou stopu.?
gretaodpovědět 
 Re: pán je cestovatel09:55:20 27.06.2020
Slecna
je zjevne pica
odpovědět 

 skvělý podcasty09:13:40 30.06.2020
Díky, Čaji, za skvělý poslouchání!
Jsem rád, že se tu objevila upoutávka. Kdysi jsem slyšel první dva, ale pak se to ztratilo z dohledu / doslechu, teď koukám, jak se to rozmnožilo. A je to fakt parádní, aspoň to, co jsem zatím stihnul.
P.odpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189458)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní Cesta VI Kyjovské Údolí
Údolní Cesta VI Kyjovské Údolí
Pertosse 5c Bastionata Di Boragni
No Credit 5b Kalymnos
Pfeilerweg VI Oybin
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1775 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1911 
 Ne, uniklo mi to. 
 1655 
 Sleduji jen Adama. 
 1721 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.