LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
21.Pail 10603
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
Bouldry:
21.Chejn 9925
22.Bulička 9906
23.Majdloch 9900
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1197821 cest
Nové přelezy:
Bandaskova 7C+ tr
Bandaskova 7C+ tr
Výprask SD 7A+
Altos, Gua 8a
Slavíci Z 8A
At Long La 7b
The Lord O 7b
Save With 7C+
Athenea 8a
Bellewe 7C+/8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Hanibal Czech Outdoor Awards 2018:

hlasujte a vyhrajte 10.000 Kč! -reklama-

V letošním ročníku Hanibal Czech Outdoor Awards jsme ocenili celkem devět produktů předních českých značek. Vybírali jsme předně z novinek, které v daném segmentu přináší zákazníkům nové technologie, chytrá řešení nebo další přidanou hodnotu, která by neměla být opomenutá.

Pomozte nám v této anketě vybrat ten nejlepší český outdoorový produkt roku 2018! Hlasujte pro svého favorita, budete zařazení do slosování a můžete vyhrát nákup outdoorového vybavení v Hanibalu v hodnotě deset tisíc korun.

Ocenění v rámci Hanibal Czech Outdoor Awards 2018


DIRECT ALPINE MISTRAL

(Více info o produktech s odkazy na hlasování: https://www.hanibal.cz/poradna-novinky/218-hanibal-czech-outdoor-awards-2018)

Zcela nová softshellová bunda pro náročné outdoorové aktivity. Parádní střih a chytrá kombinace 4 různých materiálů včetně Cordury nabízí uživateli obrovskou míru komfortu a funkčnosti a dává jasně najevo, že v Direct Alpine moc dobře vědí, co dělají.
DIRECT ALPINE MISTRAL



DOLDY ARROW LIGHT 42

Lezecký batoh, jehož hmotnost dokázali v Doldy stlačit na parádních 1100 g, přičemž po úplném odstrojení (bederák, zádová výztuha) se dostanete až na 700 g! Na odolnosti batoh ale nic neztratil. Je vyroben z materiálu Cordura Tripple Rip Lite.
DOLDY ARROW LIGHT 42


HIGH POINT MASTER JACKET

Master Jacket je extrémně lehká a přitom plnohodnotně vybavená membránová bunda. V balíčku o hmotnosti 325 g se skrývá kapuce kompatibilní s přilbou, zesílená ramena, jednoruční stahování rukávů a materiál BlocVent Pro Superlight 3L s neskutečnými parametry nepromokavosti i prodyšnosti.
HIGH POINT MASTER JACKET


OCUN SPIRIT 9.5

Ocun přišel na trh s lany nedávno, přesto představil víc než jen konkurenceschopná lana. Sportovní lano Spirit 9.5 je toho krásným příkladem. Ideální průměr poskytující dobrou životnost a přitom dostatečně nízkou váhu, spolehlivá ekologická impregnace, nízká rázová síla a k tomu celá řada praktických doplňků a detailů.
OCUN SPIRIT 9.5


SENSOR MERINO EXTREME

Sensor připravil tento krásný pulover z vlny merino s lehkou příměsí Lycry. Z tohoto materiálu vytvořil žebrovaný úplet, který perfektně odvádí pot, je extrémně pružný a díky tomu se opravdu dobře nosí. S gramáží 295 g/m2 se jedná o hodně teplou první, nebo lehkou druhou vrstvu, kterou si zamilujete.
SENSOR MERINO EXTREME


SIR JOSEPH MINIMIS 320

Sir Joseph tímto modelem ultralehkého spacáku dokazuje, jak na tom technicky je, co se zpracování ultralehkých materiálů týká. Spacák je vyrobený s látky Pertex Quantum Y, jako náplň slouží 125 g husího peří s plnivostí 800 cuin ve směsi 95:5. Tenhle spacák nebude masovka, ale je to špičkový produkt pro ty, co šetří každý gram.
SIR JOSEPH MINIMIS 320


SINGING ROCK PHARIO 360

Singing Rock opět posunul o kousek dál svůj kompaktní a spolehlivý ferratový set Phario. Kromě malých rozměrů, příjemných karabin a brzdy, která samozřejmě splňuje nejnovější normy, nabízí Phario 360 speciální otočný čep, díky kterému se smyčky při postupu na via ferratě nezamotávají a výrazně tak zpříjemňují postup.
SINGING ROCK PHARIO 360


TENDON MASTER 8.6

Ultratenké jednoduché dynamické lano s průměrem pouhých 8,6 mm je tím nejtenčím, ale zároveň i nejlehčím lanem, které Tendon ve svém portfoliu nabízí. Právě kvůli jeho nízké hmotnosti (49 g/m) si jej vybral i Adam Ondra na přelézání těch nejtěžších projektů.
TENDON MASTER 8.6


TILAK RAPTOR 2018

Tilak kompletně přepracoval svou vlajkovou loď, bundu Raptor. Nově se na jejím vývoji podílelo i designérské studio z Prahy a my musíme říct, že se celá práce opravdu hodně povedla. Nový Raptor je o 50 g lehčí, přesto jde o stále skvěle vybavenou univerzální bundu. Špičkový materiál Gore-Tex Pro ve dvou gramážích, dvě velké kapsy, protisněhový límec a nově zpracovaná kapuce, kterou převléknete přes přilbu, i když máte zapnutý límec až ke krku!
TILAK RAPTOR 2018


Hlasujícím v anketě a účastníkem slosování může být pouze občan České a Slovenské republiky, který v průběhu hlasování dosáhne 18. roku věku. Hlasování probíhá od 2. října 2018 do 30. listopadu a výherce bude vybrán nejpozději týden po skončení hlasování. Výherce bude kontaktován e-mailem a pokud se o výhru nepřihlásí do 7 dnů od odeslání zprávy o výhře, bude losován další výherce. Výhra není právně vymahatelná, ale nebojte se, vylosujeme ji a předáme. Rádi!

   [úpravy] 18:53 15.10.2018Tisk 

Reklama:
 Foto dne:
Přístup do sektoru Lido Stockholm proděním v moři, Taormina, Sicílie.
Taormina
 Databáze cest:
Všechny cesty (189259)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stair Way To Heaven 7b+ Mas De La Peña
A Tota Paleta 7a Garx
El Tupé De Roca 6c+ Garx
Fumata Blanca 6c+ Garx
Héroes En El Tiempo 7c El Panal
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
The Counselor 8A Chironico
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Nové komentáře:
Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | OH již už neláká? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (173)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (9)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (2)

 Nově v inzerci:
turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika | Gri gri | Fischer Transalp Tour 295 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 406 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 475 
 Ne, uniklo mi to. 
 406 
 Sleduji jen Adama. 
 408 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.