LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
21.Pail 10603
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
Bouldry:
21.Chejn 9925
22.Bulička 9906
23.Majdloch 9900
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1197821 cest
Nové přelezy:
Bandaskova 7C+ tr
Bandaskova 7C+ tr
Výprask SD 7A+
Altos, Gua 8a
Slavíci Z 8A
At Long La 7b
The Lord O 7b
Save With 7C+
Athenea 8a
Bellewe 7C+/8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest 2017 I. díl

Už příští sobotu (18.3.2017) proběhne v pražském Boulder Baru závod pro dospělé Boulder Contest 2017 I. díl. Jak název napovídá, jde o první kolo v letošním roce. Kolo druhé se bude konat koncem roku.

Boulder Contest je mezi našimi závody stálicí. Parádní bouldery, super atmosféra a lidé z různých koutů republiky. A navíc k tomu všemu to tentokrát bude i za účasti naší reprezentace. Takže jedinečná příležitost si s reprošema zalézt :)

BB contest


Reprezentace bude mít totiž právě o víkendu 18. a 19.3. v BB soustředění. A tak mají účast na sobotním Contestu jako jeho povinnou součást :) Bude se tedy rozhodně na co dívat!

Závod je ale otevřený úplně všem, kdo si chtějí pořádně zalézt v trochu jiné atmosféře než obvykle. A nezáleží na tom, jakou obtížnost lezete. V kvalifikaci si zalezou všichni.

Průběh závodu:
Boulder Contest je dvoukolový závod. Dopoledne kvalifikace, večer finále.

Kvalifikace
Kvalda poběží ve dvou skupinách (holky a kluci dohromady) v těchto časech:
Skupina 1: 9:00 - 11:00
Skupina 2: 11:30 - 13:30
V případě většího počtu startujících můžeme otevřít ještě třetí skupinu. To, ve které skupině chcete lézt, si vybíráte sami při registraci na závod na boulder.cz.

Holky lezou v kvalifikaci bouldery obtížností oranžová, zelená a modrá (deset kusů od barvy), kluci zelená, modrá a červená (taky deset kusů od barvy).

Oranžové jsou nejlehčí na úrovni 6A a červené jsou nejtěžší na úrovni 7C+.
A protože jedeme fair play, jste v kvalifikaci sami sobě rozhodčími a přelezy si zapisujete sami.

BB contest


Finále
Do večerního finále postoupí 6 nejlepších holek a 6 nejlepších kluků. Polezou se 4 finálové bouldery, a to na OS, holky a kluci současně a stejným způsobem jako na SP.

BB contest


Vyhlášení vítězů bude následovat ihned po skončení finále. Na vítěze čekají hodnotné ceny a pro první holku a kluka také prize money :)
A pozor, kromě vítězů samotného Boulder Contestu budeme vyhlašovat také vítěze druhého kola Boulder Boje (závodu probíhajícího v BB v průběhu celého roku)!

BB contest


Bouldery pro vás tentokrát postaví duo Honza Zbranek a Ríša Pařil, takže kvalita zaručena! :)

Akce to bude v každém případě velká a doufáme, že co nejvíce z vás si najde do BB cestu ji podpořit, ať už jako soutěžící nebo jako diváci na večerní finále. Rozhodně se bude na co dívat! :)
Případní zájemci můžou v BB i přespat.

Startovné: 150 Kč
Registrace běží ZDE

FB událost: ZDE

Tak příští sobotu naviděnou!
BB Banda

plakát





BB logo



Katka   [úpravy] 21:01 09.03.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Přístup do sektoru Lido Stockholm proděním v moři, Taormina, Sicílie.
Taormina
 Databáze cest:
Všechny cesty (189259)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stair Way To Heaven 7b+ Mas De La Peña
A Tota Paleta 7a Garx
El Tupé De Roca 6c+ Garx
Fumata Blanca 6c+ Garx
Héroes En El Tiempo 7c El Panal
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
The Counselor 8A Chironico
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Nové komentáře:
Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | OH již už neláká? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (173)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (9)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (2)

 Nově v inzerci:
turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika | Gri gri | Fischer Transalp Tour 295 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 406 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 475 
 Ne, uniklo mi to. 
 406 
 Sleduji jen Adama. 
 407 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.