LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
25.Vlk 10512
26.Adamovska 10434
27.Sejbal 10431
Bouldry:
25.Ďurech 9706
26.Klapal 9700
27.Stribrny 9684
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5863 lezců
1203681 cest
Nové přelezy:
Filotimo 7b
Pendons Ec 8a
Kong 7C
Le Bivouac 7C
Lullaby (a 7C
Sześcian 7C
Kermit 8A
Pergamen 7C+
Achilles L 8B
Archimedes 8B

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
K2-Žilina - Žilina
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5

Prodejny
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Příhrazy

Hodní lidé ještě nevymřeli!!!!
Tož sem teraz strávil 3 dny na pískovci v Českém Ráji v Příhrazech a můžu vám všem říct, že sem fakt hodně potěšenej.
V místní tamní hospúdce Pod kaštany, se myslím jmenovala je fakt hodně skvělěj majitel, kterej alespoň mě, potažmo na vetšině místech nepříliš vítaného ušmudlaného lezce.
Ale vemme to popořádku. V pondělí večer sme tam zašli na pivko a ač zavírali ve 21:30, tak my jsme tam seděli ještě ve 22:15 a on stále trpělivě čepoval pivka a džusy, přičemž se na nás stále trpělivě usmíval a přátelsky klábosil.
To samé ráno. Otvírali v 10:00. Já tam šel nevědomky na 9-tou a on zrovna uklízejíce v kuchyni mě přátelsky přivítal s otevřenou náručí. Požádal jsem ho pouze o trochu čaje, nebo rohlík, ale on mi kromě tohohle všeho dal ještě 2 rohlíky a hromadu, salámů,sejrů a slaniny. Pak si řek 20Kč a odkráčel v tichu do kuchyně.Fakt sem jenom mrkal.
K obědovečeři sme se tam taky stavili a to sme zase dostali vrchovatej talíř s asi 8-mi knedlíky a řek si 40!!!!
O tom, že nám chodil čepovat sám vodu na záchod do plastovejch lahví je nečekaně samozřejmost.
Prostě fakt paráda hodnej chal.
Také bych rád upozornil, že zde nedělám žádnou reklamu této malé hospůdce, poněvadž se s jejím majitelem ani neznám a ani se nejedná o žádnou předběžnou domluvu.
Také tyto ceny neodpovídají normálu, protože v této hospodě se cena piva pohybovala v cenové hladině 15Kč a normální řízek s hranolkama stál tak 120 Kč, takže se jednalo z mého pohledu o skutečného fandu  a nadšence. A takovejm lidem já rád fandim. Tak se mějteb a čusbusgambrinus
P.S. Na srbsku je taky nová superhospa U Náplavy. Je speciálně pro lezce a je suprskvělá, tak jí taky koukejte navštívit. Čus

Luk   [úpravy] 11:44 10.07.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Tys ještě opilý!
Můžu vám všem říct, že ta knajpa asi byla skvělá, ale z článku jsem fakt hodně poděšenej. Jeho autor totiž ještě nevystřízlivěl :-(

V místní tamní (lepší by bylo v místní tamní zdejší) hospúdce... je fakt hodně skvělěj majitel, kterej alespoň mě, potažmo na vetšině místech nepříliš vítaného ušmudlaného lezce. ALE CO? Líbal na čelo, nevyhodil, měl rád....

...a on zrovna uklízejíce v kuchyni mě přátelsky přivítal s otevřenou náručí...a odkráčel v tichu do kuchyně. BYL TO MUŽ SOŠNÉ POSTAVY, BŘITKÉHO VTIPU A ENCYKLOPEDICKÝCH ZNALOSTÍ. PEVNÝ STISK JEHO RUKY SVĚDČIL O JEHO NEPOKŘIVENÉM CHARAKTERU, VYSUNUTÁ BRADA NAZNAČOVALA NĚCO MEZI ZDRAVÝM SEBEVĚDOMÍM A ODHODLANOSTÍ PORVAT SE KDYKOLI O SPRÁVNOU VĚC. NA SOBĚ MĚL PLÁŠTÍK A NA PRSOU VELKÉ ES.

...cena piva pohybovala v cenové hladině..., takže se jednalo z mého pohledu o skutečného fandu a nadšence. A takovejm lidem já rád fandim. JÁ TAKY A TOBĚ ZE VŠEHO NEJVÍC.

Tak taky Čus bus,
ať vyprchá ten gambrinus.

Papouš :-)
Zapsal: Papouš, 12:03:40 11.07.2002
 kde je?
Po obvyklem Papousove moraliozovani, jeden dotaz. Kde je v Srbsku ona nova hospoda?
Zapsal: Maty, 13:52:45 11.07.2002
 kde je?
Cestou ze Srbska do skal v předposledním kamenném domku vpravo vedle cesty. Taky se tam dá parkovat - info viz Lidé a hory č. 3, aktuality.
Zapsal: Petr Jandík, 14:37:28 11.07.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189823)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kong 7C Fontainebleau
Le Bivouac (assis) 7C Fontainebleau
Goasdreck 6B+ Maltatal
Sound Of New Orleans 6C+ Maltatal
Vítej Anežko! 6B Nebušická Skála
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád |

 Nové komentáře:
nechápu | Re: Ultra lezci | Re: To je jen tresnicka | Re: Inu | Světový rekord ve smysluplnosti vyjádření | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | ... | Re: Borec nakonec | Dobře |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (8)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (4)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2378 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2578 
 Ne, uniklo mi to. 
 2281 
 Sleduji jen Adama. 
 2381 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.