LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189329 cest
Nové přelezy:
La Balenot 7c
Toto D´Ara 7b
Palpito Te 7b+
Pao De Que 7b
Aurora Bor 8a+
Scylla 7c
Feistus Re 7b+
Terra Medi 8a
Ta Peccau 8a
Coup D'Épa 7C

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderingové závody 12/07

Makak – LBC

Krátká reportáž z druhého závodu série lezeckých klání v Libereckém Boulder Clubu.

V pořadí druhý závod z plánované čtyřkusové série se uskutečnil v libereckém boulderu dne 15.12. Pro vzrůstající zájem se tentokrát startovalo ve dvou vlnách a závodní čas se zkrátil z pěti na tři hodiny. Pravidla jinak zůstala stejná, tj. nebyl důležitý počet pokusů ani pořadí přelezených boulderů, nebyly časové limity na absolvování jednotlivých cest,…
Rozmanité a účastníky chválené závodní bouldery tentokrát sestavili Radu Suková a Honza Zíma. V poměrně krátkém čase se jim podařilo vyznačit 33 boulderů rozdělených do 4 obtížností. Závodníci nakonec zdolali 30 cest a 3 bouldery se lezcům ubránily. Vzhledem ke slušné průměrné výšce stavitelů (přes 180 cm) byly některé bouldery pro drobnější účastníky skutečným oříškem a vyžadovaly až gymnasticko atletických výkonů. Vše ale dobře dopadlo a i ti (resp. ty :-) nejmenší obsadili oceněné pozice.


Visáči (2. vlna)


„Rozpor“


„Skok“


Jirka Grolmus na hraně


Průchod dveřmi na dva způsoby:


Markéta Jirásková – 2. místo, kategorie ŽENY


Jana Švestáková – 3. místo, kategorie ŽENY


A dalších pár oceněných:


Lenka Francová – 1. místo, kategorie ŽENY


Karlos Pavlů – 3. místo, kategorie MUŽI


Jarek (Jarcio) Musial – 2. místo, kategorie MUŽI


První místa ve svých kategoriích obsadili Lenka FrancováMartin Zedek. Další příčky pak v kategorii ŽENY obsadila Markéta Jirásková a Jana Švestáková. V kategorii MUŽI byl druhý polský účastník Jarek Musial a třetí místo obhájil Karel Pavlů. Všichni byli oceněni dárky od firem Vertical Sport (Petzl), Rock Pillars, Ocun, Makak - climbing walls and holds a CK Alpina.
V první vlně se diváci natolik nechali unést atmosférou a výkony lezců, že zapomněli vytáhnout objektivy a zdokumentovat alespoň vítězné překližkové tažení v kategorii MUŽI, proto jsme si dovolili podobiznu vítěze doplnit z jeho vlastního alba (rockstars.cz).


Sláva vítězkám!


Sláva vítězům!


Opět nezbývá než pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným!
Celkové výsledky a více fotek naleznete na stránkách makaklbc.keli.cz

Rpeta (Makak - LBC)   [úpravy] 23:59 22.12.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dík!19:17:02 23.12.2007
Opět vydařená akce,skvěle připravená a zorganizovaná.Děkujeme stavitelům za bezva bouldery.Přejeme vše nej do Nového roku, Boulder clubu hodně lezců a dalších bezva závodů. Díky :-)
Krkavka teamodpovědět 

 závody19:28:09 24.12.2007
Díky za pěknou akci, řadu zajímavých boulderů a hezké fotečky :-). Parádně jsme si zalezli a krásně se na boulderech potrápili.
Janaodpovědět 

 Závod 01/0809:18:19 27.12.2007
Pochvaly nás moc těší! Ale je jasný, že bez vás - závodníků - by i skvěle připravený závody byly poněkud zbytečný. Takže děkujem a hlavně přijďte zas! :-)
Lednový závody by měly proběhnout někdy koncem měsíce. Vše ještě záleží na tom, jak se dohodnem s novým majitelem boulderu. Podrobný informace se určitě objeví na webovkách.
Rpetaodpovědět 

 Foto dne:

Vlastějovická
 Databáze cest:
Všechny cesty (188004)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Inner Smile Into Exutero 7b Leonidio
Nonna Dario 7a Besagno
Meraki 7b Kalymnos
Gabry's Caffe 7a+ Besagno
Les Dents Bleues 7B+ Fontainebleau
Nově komentované:
Horní Varianta 7- Žleby
Peťánek 7B Srbsko
Rebel Yell 7a Kalymnos
Malý Prd 6C+ Tisá - Modřín
Crack In The Heart 6b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Jo | Re: Leva cesta | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Jo | Re: Jo | Zadávání cest, přehled cest sektoru | Re: Jo | Re: Duplicita | Re: Jurčenko |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (28)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1657 
 50 dní v divočině 
 1142 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1457 
 Andrea 
 1178 
 Ashima 
 955 
 Barkley Marathon 
 998 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1045 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 925 
 Gálfy - Horský život 
 886 
 Jak se staví ledovec 
 860 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1241 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1013 
 Lezci z Manína 
 1047 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 901 
 Operace Nos 
 1030 
 Plamen nikdy nezhasne 
 911 
 Pohlednice z konce světa 
 1151 
 Pomíjivost ledu 
 887 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 925 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 921 
 Rhapsodia Corcontica 
 924 
 Sama 
 1074 
 Šampioni zlatého údolí 
 988 
 S lyžemi v oblacích 
 1195 
 Tenaya Traverse Challange 
 1000 
 Tenkrát na východě 
 1178 
 Velká alpská silnice - 73 
 956 
 Za oponou velehor 
 1144 
 Zápasník Dee Dee 
 1014 
 Životní výprava 
 1046 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.