LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Majdloch 10000
18.Chejn 10000
19.Bulička 9956
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199333 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
ZŠ Jihlava - Jihlava
Flash Wall - Olomouc
Boulder Hluchák - Šumperk

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
Dap Sport - Hradec Králové
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ostravská blokáda

Le Blok open

3.10.2003 proběhlo první kolo Ostravské blokády. Zúčastnilo se jí přes 45 lezců a 5 lezkyň (ženské, je třeba se polepšit).

Jelikož se jedná o závod, který nemá ješte v ČR obdoby a kde si zaleze docela každý, kdo již trošku přičichl k lezení, účast byla opravdu veliká. Lezci byli především z Ostravska, ale velice nás potešili borci ze Žiliny, kteří přijeli změřit své síly.



Celý závod trval dvě hodiny a po startu se strhl tuhý boj ve všech kategoriích, každý z lezců se snažil překonat težší a težší bouldr ve své kategorii. Do baru se běhalo pro “iontové“ nápoje a atmosféra byla opravdu hustá.



V kategorii Elite se strhl souboj mezi Ostravskou lezeckou špičkou a borci ze Žiliny. Ostatní účastníci obdivně ustupovali a dělali místo závodníkům z Elitní kategorie, kteří předváděli famózní výkony. Nakonec všechny bouldry topoval pouze Michal Turský a tím posunul Pena (Petra Šindela) a Kamzíka (Milana Beniana) na druhé a třetí místo. Závody měli velmi dobrou atmosféru i úroveň, přes zimu budou mít ješte další čtyři pokračování a tím se ukončí celá Ostravská blokáda.

Na další závody jste všichni srdečně zváni.

Sledujte www.leblok.cz zde jsou termíny, výsledky i další informace o akci....

jirka   [úpravy] 13:18 15.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Přijďte všichni19:23:18 15.10.2003
Takove závody si nemuzete nechat ujít. Za chvíli budou další!
 6883238odpovědět 
 Re: Přijďte všichni20:30:13 15.10.2003
No jasne! Saska s Milanem zaslouzi pochvalu! A nejen za ty zavody, ale vubec za cely projekt Le Bloku! Myslim, ze Praha s Brnem ma konecne dalsi konkurenci! Takze borci jdem boulderovat! A nebo jdem do baru?...
Yannodpovědět 
  Re: Přijďte všichni20:39:58 15.10.2003
...bar až potom:-)
 6883238odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189361)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dámy Majú Prednosť 7+ Súľov
El Gordo 5c Chulilla
Cool And The Gang 9- Lorüns
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Nově komentované:
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Káča 7 Medůvka
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (26)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1687 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1802 
 Ne, uniklo mi to. 
 1554 
 Sleduji jen Adama. 
 1603 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.