LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
35.Duchoň 10231
36.Lank 10212
37. 10178
Bouldry:
35.Oliva 9459
36.Ďurech 9456
37.Kümmel 9450
Hory:
16.Hess 3908
17.Novák 3832
18.Punčochář 3751

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5788 lezců
1178520 cest
Nové přelezy:
Chameleon 10
Jedna Ruka 10-
Krkavčí Ma 9+/10-
Old School 9+
Fuck-trave 7C
Fuck-trave 7C
Rollmobs 9
Velkej Bej 9
Drei Mit K 9-
Sauvez La 8a

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

HLEDÁ SE KOORDINÁTOR LEZECKÝCH ODDÍLŮ ČHS

-reklama-

BAVÍ TĚ LEZENÍ A PRÁCE S LIDMI? PŘIDEJ SE K NÁM!
Určitě jste zaznamenali, že se Český horolezecký svaz mění v servisní organizaci zejména pro své oddíly. V ČHS se rozrůstá a pracuje tým motivovaných lidí, odborníků, nadšenců, profesionálů. Svět úspěšného lezení v ČR ale není jen Adam Ondra, jsou vidět mládežníci na evropských závodech i na skalách, ale zejména dobře fungující oddíly.

V současné chvíli sdružujeme více než 250 lezeckých oddílů, které potřebují společného manažera!
Hledáme charismatickou, energetickou, komunikativní osobnost, která zaštítí spolupráci s oddíly, dokáže vymyslet a udržet funkční koncepci, komplexně spolupracovat se všemi sekcemi ČHS, umí pracovat v týmu a především ji musí bavit lezení! Jsi to ty?

Jedním ze zásadních cílů ČHS je propojit se s oddíly více, získat vzájemnou důvěru, vymyslet, jak se budeme podporovat, společně růst a rozvíjet lezení v ČR. Právě na veškeré zaštítění a řízení spolupráce s oddíly hledáme "manažera". Možná spíše nadšence, kterého tento svět baví, třeba už i částečně živí. Tento člověk bude oddílům naslouchat, spolu-vymýšlet koncepci, hýbat věcmi k dosažení cílů, shánět další lidi, řídit lidi atd. Bude k tomu zapotřebí určitých schopností, systematičnosti, komunikace, energie, trochu silná osobnost, charisma, troufalost.

Co novému kolegovi či kolegyni nabízíme? „Budeš ve středu dění, budeš tvůrcem, bude Tě to bavit a živit. V tomto roce máme pro start této aktivity naplánovaný částečný úvazek (v rozsahu průměrně 1 – 2 dny v týdnu, spíše nárazově), s brzkým výhledem na plně profesionální zastřešení této agendy. Napiš něco o sobě, co děláš, proč žiješ, jaké máš napojení na lezení a podobně.“


Zapojení do práce ČHS v průběhu října nebo dle dohody.

Zájemci nechť zašlou svoji nabídku včetně stručného životopisu nejpozději do 30. 9. 2021 na e-maily:
info@horosvaz.cz a petr.resch@horosvaz.cz


Český horolezecký svaz   [úpravy] 16:19 22.09.2021Tisk 

Reklama:
 Foto dne:

Cukrová homole
 Databáze cest:
Všechny cesty (186526)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pandemie 6C Bahratal
Na Medvěda 5 Ještědský Hřeben
Honzíkovo Kolínko 6 Ještědský Hřeben
Neznámá 6- Ještědský Hřeben
Candide Et Martin 6b Restonica
Nově komentované:
Nástupová Varianta 5 Jihlava
Diretka Direttissima 8- Kozel
Dvě Mince Pro Chárona IXc Čížkovy Kameny
Que Du Bonheur 6b Suare
Bleau Style 8A Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Boj o život | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Boj o život | Snad to zvladne | Vzpomínky | Re: Boj o život |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (58)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (14)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Pinch od Edelridu (8)

 Nově v inzerci:
Nabídka rychlé a bezplatné půjčky | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 128 
 50 dní v divočině 
 79 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 94 
 Andrea 
 87 
 Ashima 
 67 
 Barkley Marathon 
 102 
 B.I.G. - světové prvenství 
 86 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 91 
 Gálfy - Horský život 
 76 
 Jak se staví ledovec 
 70 
 JAMES - Století nad oblaky 
 97 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 88 
 Lezci z Manína 
 95 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 87 
 Operace Nos 
 82 
 Plamen nikdy nezhasne 
 73 
 Pohlednice z konce světa 
 78 
 Pomíjivost ledu 
 85 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 91 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 90 
 Rhapsodia Corcontica 
 81 
 Sama 
 88 
 Šampioni zlatého údolí 
 81 
 S lyžemi v oblacích 
 85 
 Tenaya Traverse Challange 
 90 
 Tenkrát na východě 
 80 
 Velká alpská silnice - 73 
 87 
 Za oponou velehor 
 122 
 Zápasník Dee Dee 
 90 
 Životní výprava 
 77 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.