LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Frankenjura nové průvodce
Průvodce Hřebeny
Novou knížku pro horolezce: Horolezecké povídání

Závody
ČP a MČR U14 (12.09)
Mezinárodní MČR a ČP v boulderingu (18.09)
ZRUŠENO SP Ljubljana (SLO) (25.09)

Žebříček
Cesty:
5. 11375
6.Jeliga 11372
7.Adamovska 11359
Bouldry:
5.Jungling 10775
6.Pochman 10675
7.Novák 10650
Hory:
23.Bernard 2363
24.Michovský 2338
25.Mareček 2332

Výsledky
ČP v boulderingu Teplice nad Metují (28.08)
SP Briançon (FRA) (21.08)
Rock Empire Český pohár v lezení obtížnost dospělých a mládeže (27.06)

Deníčky
5018 lezců
856707 cest
Nové přelezy:
Aria Dla A Xc/XIa
Krkavčí Ma 9+/10-
Němá Barik 9+/10-
Mistrův Mi 8+/9-
Ahoj XIa
Rosný Bod Xb
Cesta Pro 9+/10-
Nuda V Lab XIa
Paranormál Xb
Kousání Xc

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Chamonix (FRA) - obtížnost, rychlost

10.-12.7.2014.

smallVe Francii probíhají závody světového poháru, z kvalifikace na obtížnost tentokrát nepostoupil Adam Ondra. Libor Hroza 7. (rychlost).

Přímý přenos


Finále rychlost


Semifinále obtížnost


Finále obtížnost



Program


čtvrtek 10.7.2014
10:30 - 16:00 kvalifiakce obtížnost - muži
pátek 11.7.2014
09:30 - 14:30 kvalifikace obtíženost - ženy
15:30 kvalifiakce rychlost muži, ženy
21:15 finále - rychlost
22:15 vyhlášení vítězů - rychlost
sobota 12.7.2014
10:00 - 12:30 semifiniále - obtížnost
21:00 finále obtížnost - ženy
22:00 finále obtížnost - muži
22:45 vyhlášení vítězů - obtížnost
(GMT +2)

Obtížnost



Výsledky kvalifikace - muži

1. Sachi Amma (JPN) 37+ (1.) 36+ (2.)
2. Sean McColl (CAN) 32+ (4.) 37 (1.)
3. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 37+ (1.) 34+ (3.)
27. Adam Ondra (CZE) 3 (76.) 29+ (10.)
46. Tomáš Binter (CZE) 24 (43.) 21 (41.)
75. Martin Jech (CZE) 11 (74.) 14+ (62.)
76 závodníků

Do semifinálové šestadvacítky nepostoupil ani Adam Ondra, který přehlídl expresku v první kvalifikační cestě (viz např. také na 8a.nu) a skončil těsně 27.

Výsledky kvalifikace - ženy
1. Jain Kim (KOR) 40+ (2.) 44+ (1.)
2. Mina Markovic (SLO) Top (1.) 43+ (2.)
3. Magdalena Röck (AUT) 40+ (2.) 43+ (2.)
4. Akiyo Noguchi (JPN) 37+ (7.) 43+ (2.)
50. Eliška Vlčková (CZE) 20 (46.) 18+ (51.)
51. Jana Vincourková (CZE) 19+ (48.) 19+ (48.)
56. Veronika Scheuerová (CZE) 10+ (55.) 4+ (56.)
56 závodnic

poster


Rychlost



výsledky
1. Danylo Boldyrev (UKR) 7.20 5.93 99.99 6.05 6.14
2. Marcin Dzienski (POL) fall 5.80 5.95 5.93 5.95
3. Reza Alipourshena. (IRI) 6.01 6.00 6.44 6.38 6.30
7. Libor Hroza (CZE) 7.15 6.16 5.80


Startovní listina - muži
Libor Hroza startuje jako 1., Petr Burian jako 16.

Startovní listina - ženy
Andrea Pokorná startuje jako 16.


Obtížnost - ranking SP 2014 před závodem


muži
Haiyang (20.6.2014)
1. Jakob Schubert (AUT) 100
2. Sean McColl (CAN) 80
3. Gautier Supper (FRA) 65
4. Romain Desgranges (FRA) 55
9. Adam Ondra (CZE) 37
29 závodníků

ženy
1. Jain Kim (KOR) 100
2. Magdalena Röck (AUT) 80
3. Anak Verhoeven (BEL) 65
4. Charlotte v (FRA) 55
27 závodnic

pořadí národů
1. Francie (FRA) 264
2. Rakousko (AUT) 246
3. Korea (KOR) 223
4. Japonsko (JPN) 203
11. Česká republika (CZE) 37
16 bodovaných zemí (FRA, AUT, KOR, JPN, RUS, SLO, CAN, BEL, CHN, ITA, CZE, NOR, NED, ESP, HKG, INA)


Rychlost - ranking SP 2014 před závodem


muži
Haiyang 20.6., Baku 3.5., Chongqing 26.4.2014
1. Danylo Boldyrev (UKR) 245 (3.,1.,2.)
2. Qixin Zhong (CHN) 205 (1.,3.,8.)
3. Stanislav Kokorin (RUS) 194 (6.,6.,1.)
4. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 190 (4.,2.,4.)
5. Marcin Dzienski (POL) 158 (2.,11.,6.)
6. Libor Hroza (CZE) 156 (8.,5.,3.)
42 závodníků

ženy
1. Mariia Krasavina (RUS) 280 (1.,1.,2.)
2. Iuliia Kaplina (RUS) 260 (2.,2.,1.)
3. Anouck Jaubert (FRA) 195 (3.,3.,3.)
4. Yuliya Levochkina (RUS) 157 (5.,5.,4.)
35 závodnic

pořadí národů
1. Rusko (RUS) 1198
2. Polsko (POL) 636
3. Francie (FRA) 525
4. Ukraina (UKR) 374
7. Česká republika (CZE) 156
20 bodovaných zemí (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, INA, CZE, IRI, KOR, ITA, AZE, THA, AUT, GEO, KAZ, USA, CAN, JPN, SUI, SIN)


IFSC OFFICIALS
- IFSC Technical Delegate: Graeme Alderson (GBR)
- IFSC Jury President: Evgeny Levin (RUS)
- IFSC Judge: Ole Morten Olsen (NOR)
- IFSC Chief Route Setter: Adam Pustelnik (POL)
- IFSC Route Setters: Jan Zbranek (CZE), Rémi Samyn (FRA)

Odkazy:
http://www.ifsc-climbing.org
http://www.chamonixsport.com

Lezec.cz   [úpravy] 12:00 11.07.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Jeřábí
Betonové Borůvky, VIIIa
 Databáze cest:
Všechny cesty (146639)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Podstata Xc Adršpach
Money-Crushing Machine 7a/7a+ Kalymnos
Tesák 5 Skály Na Mastníku
Prší Jehličí 7A Panský Les
Přístřešek 6C+ Panský Les
Nově komentované:
Tanz Der Arroganz 9+/10- Frankenjura
Diplomarbeit 8+/9- Geyikbayiri
Obě Tavě Do Bandasek 6A Kněží Hory
Obě Tavě Do Bandasek 6A Kněží Hory
Zlatý Koule 9+ Roviště

 Nově v diskusi:
Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-) | Najdi si jinou... | Re: beal dynaconnexion | Re: beal dynaconnexion | Re: Roztáhnutí lezeček | Re: Roztáhnutí lezeček | Re: Roztáhnutí lezeček | Re: beal dynaconnexion | Re: Karel IV. | Re: Karel IV. |

 Nové komentáře:
Kneebar | Re: Pokyn č.9/2016 | Re: Tatry nie su telocvična | Re: Pokyn č.9/2016 | Re: a bezpečí vám vnutíme pod hrozbou zastřelením | Re: Tatry nie su telocvična | Re: Pokyn č.9/2016 | Re: Tatry nie su telocvična | Re: Pokyn č.9/2016 | Re: Tatry nie su telocvična |

 Kde to vře:
Při sólování v horolezeckém terénu v Tatrách se zabil Polák (91)
Dva horolezci zahynuli v Tatrách (32)
Video: začátečnická vícedélka na Maltě (31)
Mistrovství ČR v boulderingu ve Slaném (19)
Zápis ze schůze OVK Broumovsko (19)
Video: lezec Adam Ondra vs. cyklista Daniel Oss (17)
Help to Nepal (17)
Laco Kulanga (16)
Alex Megos dává Underground 9a na flash (13)
Mára Holeček a Zdeněk Hák převzali Zlatý cepín za Chamlang (9)

 Nově v inzerci:
Ocún strike QC 45 (UK 10) nepoužité | Mammut Nordwand | UFO vklíněnec Prachov | Patek Hudy Usti | Skialp boty dynafit tlt5 carbon -velikost mondo 27,5 | Aku vrtačka | Lezečky Rock Pillars Rebel nové | prace | Šáhlo 9.2m | Hledám spolupracovníka |

 Anketa:
Jak jste trávili/ trávíte letošní lezecké léto?
 Vynechávám sezónu 
 388 
 Převážně trénuji 
 267 
 Lezu jen v domácích oblastech 
 278 
 Lezu i cizině jezdím autem 
 249 
 Jezdím lítám všude 
 166 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.