Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Východní převislou stěnou při SV hraně do mělké díry. Traverz vlevo do další díry (v díře dobré chyty) a mírně vlevo n.v.
Poznámka:
Krásná i když nevysoká věž stojí za vidění. Zatím jsem to zapytlil bez lana ve druhé díře. Neodvážil jsem se nejistého rajbasoidního výlezu v obavách, že to neslezu. I tak jsem měl co dělat, abych se ve zdraví vrátil na zem:-))
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.