LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202183 cest
Nové přelezy:
Discrimina 7b
El Arca De 7b+
H 8a
L'Abbé Rés 7C
Enoteca Ra 7b
Nosioi 7b
Urychlovač Xb
Schnakenpe 9+/10-
F3000 8A
Big Sur 7C+

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Horská chata XL - Mariánská
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Název cesty:

Hrdopýška

Klasifikace:9+
Typ cesty:skalní
Sektor:Masiv Hradu
Oblast:Rudice
Poloha:Moravský Kras
Obtíže:boulder
Sklon:kolmá
Délka:15 m
Jištění:bh
Autor:Asu ´18
Popis:
Nástup z výrazné dírky Pyšné Princezny. Mírně vlevo a nahoru k BH z Jasné Páky. Touto pod převis. Přes něj a hladkou plotnou BH na vrchol.
Poznámka:
V podstatě přerovnání JP. Dole těžší boulder, hore nepříjemný boulder. Celkově ale kupodivu vytrvalostní... První boulder možno lézt samostatně jako highball k prvnímu BH Páky.
Zapsal:Lukáš Abt (asu), 06.04.2018 08:10:28

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - Rudice


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Co je to zase za krávovinu? Stačí, aby se oteplilo a hned se to začne podobnými blbostmi jen hemžit.
Zapsal: pafel, 06.04.2018 10:12:09

Keby sa na to človek díval superkriticky, tak možno 1/5 až 1/4 ciest v Krase by sa dala označiť ako "krávovina"... Na druhú stranu, pokiaľ si na to dobre spomínam, platňa medzi c. Jasná páka (vpravo) a c. Vosolsobě (vľavo) bola naozaj voľná, tak prečo nie?
Zapsal: tah-sha-tunga, 06.04.2018 11:06:27

Spodní i horní třetina cesty jsou samostatné. Vše také domluveno s autorem Jasné páky, se kterou je prostředek společný. Celkově dodaný jeden nový postupový BH a slaňák. První pokusy jsem s Leontýnem řešili asi před osmi roky, není na tom nic nelogického. Ostatně ať posoudí každý sám - ale ne od oka, ale samotným lezením.
Zapsal: asu, 06.04.2018 11:55:08


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

Přelezy

asu7Asolo28.03.2018
asu9+PP30.03.2018
zaoralf7Asolo18.02.2022
zaoralf9+PP27.02.2022
Friday9+PP12.04.2022
Salamandra7Asolo05.03.2024
Salamandra9+PP05.03.2024

 Přidání cesty do deníčku

Reklama:
 Foto dne:
Prvovýstup Kaiser Direkt v jižní stěně Grossglockneru. Juraj (Ďurifuk) dolézá 1. délku nad sněhovým polem.
Kaiser Direkt
 Databáze cest:
Všechny cesty (189721)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Spárka 5B Zvůle
Hranka 6A Zvůle
Pro Někoho 6A+ Zvůle
Pro Něj 6A Zvůle
Všecko Bude 6A+ Jeřabčina Skála
Nově komentované:
Meltemi-Poets 8a Poets
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice

 Nově v diskusi:
Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Prvac | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: Silnej jak silnice ale | Re: Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (21)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2110 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2306 
 Ne, uniklo mi to. 
 2008 
 Sleduji jen Adama. 
 2089 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.